TechDay 2012 toob Tallinnasse kokku pool tuhat IT-eksperti

4. oktoobril toimub Tallinnas, Swissotelis tehnoloogiakonverents Microsoft TechDay 2012. TechDay on suurim infotehnoloogiasündmus Eestis, sel aastal on osalema oodata ligi pool tuhat IT-valdkonna eksperti.

„2012. aastal tuleb Microsoft välja uute versioonidega pea kõigist olulisematest lahendustest – suvel muutus kättesaadavaks Office 365, sügisel on oodata Windows 8, Windows Phone 8 ja Windows Server 2012 avalikustamist. TechDay on parim võimalus end uute tehnoloogiatega kiirelt kurssi viia,“ rääkis Andres Sirel, Microsoft Eesti tehnoloogiaevangelist ja üks konverentsi peakorraldajatest. „Lisaks põnevatele ettekannetele saab väljapanekualal tutvuda partnerite uute tehnoloogialahendustega ja teiste tehnoloogiaekspertidega mõtteid vahetada,“ lisas Sirel.


Konverentsi kava, esinejate tutvustused ja registreerumisvorm asuvad http://www.techday.ee. Konverentsi pilet maksab 20. septembrini 35€, pärast seda 50€. Õppuritele ja haridustöötajatele maksab pilet 20€.
TechDay 2012 plaatinumsponsoriks on Nokia ja sponsoriteks Skype, Samsung ning Baltic Computer Systems.

Eelmisel aastal osales TechDay 2011 konverentsil ligi 400 IT-juhti, -professionaali ja -arendajat. Videod eelmise aasta konverentsi ettekannetest on kättesaadavad https://vimeo.com/album/1828695.