HP uued ultrabook sülearvutid õpilastele ja tudengitele


HP tutvustab sülearvutieid, mis sobivad just ennekõike (üli)õpilaste vajadustega nii jõudluse, välimuse, kiiruse kui ka teiste omaduste poolest – nendeks on HP ENVY Ultrabook’id.

September on käes ning nii mõnedki tudengid ning õpilased avastavad, et neil oleks vaja uut varustust kooliaasta alguseks. Valikut langetada ei ole aga sugugi lihtne, kuna (üli)õpilastel on vaja sülearvutit, mis oleks usaldusväärne, korraliku jõudluse ning kiirusega, kuid samas on oluline ka seadme välimus. Kuna enamus (üli)õpilasi kannab sülearvutit pea igapäevaselt tundides ja loengutes kaasas, siis on lisaks vaja mõelda seadme kaasaskandmise mugavusele ehk sülearvuti suurusele ja kaalule ning ka aku vastupidavusele. HP pakub lahenduseks uued ENVY Ultrabook’id, mis peaksid vastama iga (üli)õpilase vajadustele nii koolis kui ka vabal ajal.

Pildil: ENVY Ultrabook ja Sleekbook (allikas: HP)

Uued ENVY Ultrabook’id on suure jõudlusega ning usaldusväärsed sülearvutid, mis on varustatud uute Intel Core protsessoritega ja kuni 10 h kestva akuga. Uued ENVY Ultrabook’id on stiilse disainiga ning õhukesed sülearvutid, mille värvivalikus on kaks tooni – must ja punane. Lisaks on ENVY Ultrabook’id varustatud kvaliteetsete Beats Audio kõlarite ja basskõlariga, mis teeb muusika kuulamise veelgi nauditavamaks. Antud mudel on saadaval ka Sleekbook’ina, mis on varustatud AMD graafikaga ning sobib eriti just (üli)õpilasele, kes tegeleb loometööga.