Privaatsuspoliitika

Meie kodulehte (www.battleit.eu) on võimalik külastada ilma, et jätaksite meile oma isikuandmed, küll aga palun olge teadlik, et kasutame kodulehel küpsiseid (cookies), mis annavad meile statistilist teavet, mis aitavad meil analüüsida käitumise mustreid ja salvestada andmeid nagu keeleelistus jms.  Anname Teile siinkohal ülevaate, millistel eesmärkidel me Teie kohta andmeid kogume, kuidas töötleme ning milliseid tehnilisi lahendusi selleks kasutatakse.

KÜPSISED

Meie koduleht kasutab küpsiseid, mis võimaldavad kaardistada ja meelde jätte erinevaid tegevusi, toiminguid ja eelistusi, mis on Teiega seotud. Eelkõige kasutatakse küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks jälgides Teie eelistusi võrgulehtede külastamisel.
Samas olge palun teadlik, et kodulehel kasutatakse ka püsiküpsiseid, mis salvestuvad Teie arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Võrgulehed kasutavad neid näiteks kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima. Püsiküpsised võivad jääda kasutaja arvutisse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks.

KÜPSISTE KEELAMINE JA KUSTUTAMINE

Interneti kasutajana saate Te ise keelata või piirata küpsiste salvestumist oma arvutisse. Samas saate kustutada ka kõik küpsised, mis seni on arvutisse salvestunud. Selleks tuleb Teil muuta oma isiklikke veebilehitseja privaatsusseadeid.

INFORMATSIOONI KOGUMINE KODULEHE KÜLASTUSE KÄIGUS

Meie koduleht korjab ja salvestab erinevaid infokilde (küpsised), kui külastaja lehele tuleb. Vastav informatsioon ja isikuandmed salvestatakse serveri logi failidesse.
Teie kohta salvestatakse nt järgnev informatsioon: veebilehitseja tüüp ja versioon, operatsioonisüsteem, keele eelistus, aeg ja sessiooni pikkus, mil kodulehte külastatakse, asukoht, kust külastust tehakse, IP aadress, mobiiliseadmete andmed, kui külastate lisaks ka neilt kodulehte jne. Antud informatsiooni kasutatakse vaid analüütlistel eesmärkidel (Google Analytics,  Automattic Inc,  Woopra, Matomo) ja ei seostata isikuandmetega.

VORMIDE TÄITMINE, ISIKUANDMETE KOGUMINE JA TÖÖTLEMINE

Kodulehel vorme täites palume pöörata tähelepanu, millisel eesmärgil Te vormi täidate. Kogume Teie kohta ainult nii palju informatsiooni, kui vajalik Teie poolt infopäringutele vastamiseks.
Vormide täitmisel (isikuandmete edastamisel) seostatakse senised infokillud, mis sisaldavad Teie kohta salvestunud informatsiooni, Teie vormiga edastatud informatsiooniga ehk seostatakse Teie andmetega (nimi, telefon, e-posti aadress jne). Teie isikuandmetega seotud informatsiooni kasutatakse personaliseeritud e-kirjade. Muudel eesmärkidel isikuandmeid ei töödelda ega väljastata kolmandatele osapooltele.

Platvormid, mis koguvad isikuandmeid: MailChimp, WordPress.

NÕUSOLEKU ANDMINE

Igal vormil on oma eesmärk ning andmeid kogutakse minimaalsel kujul selleks, et võimaldada Teie soovide täitmine, päringutele vastamine.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEKS ANTUD NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

Kui Te soovite olla n-ö unustatud, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile mail@battleit.eu

Digiallkirjastatud sooviavalduse alusel eemaldame me Teie päringu(te)ga seotud informatsiooni oma süsteemidest 30 päeva jooksul.

ISIKUANDMETE EKSPORT

Kui Teil on soovi oma isikuandmeid eksportida, palume Teil sellest meile teada anda kirjutades aadressile mail@battleit.eu

Digiallkirjastatud sooviavalduse alusel edastame teile Teie kontoga seotud informatsiooni oma süsteemidest 30 päeva jooksul.

UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Uudiskirjaga liitudes saame edaspidi saata Teile kasulikku infot ja uudiseid ettevõtte tegemistest. Kui Te ei soovi enam uudiskirja saada, siis saate end mugavalt uudiskirja lõpus oleva lingi (“eemalda listist” või “unsubscribe” vmt sõnastus) abil eemaldada listist. Palun pöörake tähelepanu sellele, et uudiskirja välja saatmisel kasutatakse platvormi (MailChimp), mis on seotud ka nt teavitustega, kui täidate mistahes vormi kodulehel.

Kui teil tekib küsimusi, pöörduge julgesti meie poole kirjutades aadressile mail@battleit.eu

KOLMANDAD OSAPOOLED

Me ei jaga isiklikku teavet kolmandate osapooltega ega salvesta me teie kogutud teavet teie veebisaidi külastuse kohta, et saaksime seda kasutada muu kui sisutulemuste analüüsimiseks küpsiste kasutamise kaudu, mida saate igal ajal välja lülitada, muutes oma Interneti-brauseri seaded . Me ei ole vastutavad taasavaldatud sisu üle selles blogis teistel veebisaitidel või meedias ilma meie loata.

See privaatsuspoliitika võib muutuda ilma ette teatamata.

Nii palju uudiseid ja nii vähe aega…