Microsoft Office Mac 2011

Office 2011 programmid
Office 2011 Mac valikus olevad programmid

Ole alati valmis. Saa endale kõik tööriistad mida vajad jagades seda kõike pilvega.

Meie elu on seeria ideedest ja ülesannetest mida me kõik endale võtnud oleme. Miks mitte neid läbi viia kasutades nendeks hetkel parimaid olemasolevaid tööriistu. Uus Office ei ole enam kaugelt ainult programm vaid toode mis teeb kõik mugavaks ja tulemuslikuks. Lisandunud on suur hulk tööriistu mis kõik võimaldavad teha seda mida me soovime väikseima vaevaga.

Liiguta pilte, lisa videosi, naerata ja näe kuidas sinu dokumendil on uus ilus nägu. Kõikide programmide puhul on arvestatud Maci toodete omast mugavust ja loogikat. Võrreldes vana Maci Officiga on failide avamine tehtud kordades kiiremaks.

Maci kasutajatel on nüüd lõpuks võimalik osa saada kõikideset Outlooki mõnudest. Lisana mida armastada on kindlasti täisekraani lugemis võimalus mis tundub kasutades nii kerge, kiire ja nägus. Tänu uuele näole muutub dokumentide tootmine sinu jaoks naudinguks mitte päeva piinavaks osaks. Oma ideede paberile panek on kergem kui kunagi varem.


Uute võimaluste seas on näiteks töötamine koos teistega samal ajal läbi erinevate platvormide. Kirjutades oma kooli kodutööd või lihtsalt pidades koosolekut. See ei ole kunagi veel olnud niivõrd lihtne kättesaadav ja  kõige selle puhul kasutajale mugav. Pole enam vahet kas sinu sõbra arvutiks on Mac või PC. Sa võid alati olla kindel ,et teile loodud töökeskkond on mugav, kiire ja ilma ühegi mureta tulemuslik. Samuti on palju vaeva nähtud selle kallal ,et failid näeksid välja täpselt samasugused nii kõikidel platvormidel.

Outlook kalender avaleht
Outlook - esmakortselt nüüd Macil
Exel Ribbon
Exeli uus Ribbon menüü

Uus Ribbon tööriistade asetus on mugav ja suhteliselt loogiline. Vastavalt oma enda hetke soovile saad sa valida ülevalt lihtsalt menüü  sinu töö jaoks just antud aja hetkel vajalikke tööriistadega. Näiteks pildile vajutades kuvatakse sinule kõik pildi muutmisega seonduvad tööriistad. Kõiki menüüsid saad  vajadusel kohandada just sinule kõige sobivamaks. Objektide järjekorra muutmine on tehtud lihtsamast lihtsamaks tänu lehe kõikide kihtide samaaegsele kuvamise võimalusele. Edasine on ainult lohistamise vaev. Parima lõpptulemuse nimel.

Word täisekraan
Wordi kasutamine täisekraanil

Lisandunud on palju professionaalseid kujundus-tööriistu mis muudavad sinu loodud failid nägusaks. Sinul endal on võimalus kasutada erinevaid kauneid taustasid, elemente , kujundusi ja vorme mis on juba ette valmis tehtud.

Kokkuvõtteks:

Office 2011 on innovaatiline, parema kujundusega, kiirem, võimsam ja kõige selle puhul töökindlam kui kunagi varem. Ei usu ? Proovi ise ka järgi!  30 päeva kasutust hetkel tasuta ja sa ei kahetse. Hind Eestis alates 120 eur (IM)


One thought on “Microsoft Office Mac 2011”

Kommenteerimine on suletud.