HP esitles esimest 27-tollise ekraaniga All-in-one tööjaama HP Z1

HP Z1 Workstation on erakordse disainiga arvuti, mille kuvar käib lahti, et kasutaja pääseks „kapoti“  alla ja saaks hõlpsasti arvuti osi välja vahetada, et teha vajalikke muudatusi ning uuendusi ilma tööriistade abita. HP Z1 on varustatud Intel Xeon neljatuumaliste protsessoritega, NVIDIA Quadro graafikaga, ECC mäluga ning Z1 värvivalik küündib kuni 1miljardi erineva värvini. Uus arvuti on ennekõike mõeldud inimestele, kes töötavad arhitektidena, disaineritena, fotograafidena või digitaalse meedia valdkonnas, kuna Z1 pakub hämmastavat kiirust, võimsust ja on varustatud suure hulga kõrgkvaliteediliste  graafikakaartidega.

Z1 suur pluss on, et kasutaja saab ise teha vastavaid vajalikke muudatusi oma arvuti juures – selleks peab lihtsalt kuvari kaane avama ning monteerimine võibki alata! Kasutaja saab hõlpsasti ise vahetada välja näiteks kõvaketta, suurendada mälu mahtu või pääseda ligi graafikakaardile.

Arvutite puhul on pidevaks probleemiks, et alati jääb pesasid puudu, kuna seadmeid, mida arvutiga ühendada on alati liiga palju – HP Z1 on varustatud erinevate väliste seadmete ühendamise võimalustega, et pesadest ei tuleks kunagi puudu. Z1 tööjaamal on 27-tolline (68.8 cm) valge LED ekraan , mille resolutsioon on 2 560×1 440. Lisaks on HP Z1’l lai vaatenurk (178 kraadi) ja IPS (in-plane swiching) paneel. Z1 suurepärase Hi-Fi (high-fidelity) heli tagavad esipaneelil asuvad võimsad dual-cone kõlarid ning SRS Premium Sound. Muidugi on arvutis olemas ka HD veebikaamera kõrgkvaliteedilisteks videokõnedeks.

httpv://www.youtube.com/watch?v=S5v5ziNp1fk

Lisaks on uus HP Z1 Worksation varustatud HP Remote Graphics tarkvaraga ja HP Performance Advisor’iga. Rohkem informatsiooni Z1 kohta leiate www.hp.eu/workstations,