Usinad äpimeistrid panevad ennast seekordselt proovile Garage48 Pärnu häkkimistalgutel

Garage48 Pärnu üritus on mitmes mõttes eriline. Esiteks on see esmakordne, kui üritus toimub Pärnu linnas. Lisaks on Garage48 meeskond ühendanud oma jõud kogukonnaga Tech Sisters, et inspireerida ning julgustada rohkem naisi aktiivselt tehnoloogia valdkondades kaasa rääkima. Selle viljaka koostöö tulemusena on kohal rekordarv naisi ehk peaaegu pooled sajast osalejast on naised.

MUG.ee liikmed on seekordsel Garage48 üritusel samuti väga arvukalt esindatud ja figureerivad lausa viies võistkonnas. See tähendab, et oodata on palju toredaid ja asjalikke Windows 8 rakendusi. Järgnevalt kiire ülevaade usinate MUGilaste tegemistest.

Kui tavapäraselt peetakse enda teistega võrldemist pigem ebasoodsaks, siis “Joe the Average” keerab asja pea peale ja “naabrist parem” mentaliteet omandab päris lõbusad toonid. Tegemist on “harju keskmise” ainetel loodud rakendusega, mille abil saad panna pingeritta ja vaadata kui keskmine sa oled võrreldes oma sõprade, linna, riigi või kogu maailmaga. Täiesti keskmine olemine ei ole kunagi varem olnud nii lõbus!

https://www.facebook.com/AverageJoeApp


Tiim (vasakult): Lembit Lõpp, Gloria Paul, Ulf Anso, Katrina Mäeorg, Henri Kroosmann, Ursula Jõers, Carl Rannaberg, Katrin Loodus

Jõulud on teel ja appi tuleb rakendus “Santa’s Kitchen” (Jõuluköök), kus tuntud eesti kokad ja toidusõbrad jagavad oma lemmikretsepte jõuludeks. Koostöös oma telefoni ja Windows 8 tahvliga saad olla kindel, et sul pole kodus mitte põrguköök, vaid mõnusalt lõhnav jõuluköök. Sõbrad-sugulased kindlasti kiidavad, kui saavad proovida Aapo Ilvese pasteeti või MerMeri peakoka Merrit Kiho vürtsist härjapada – kas sul juba ei hakanud suu vett jooksma?

https://www.facebook.com/kitchenofsanta


Tiim (vasakult): Erki Luik, Margit Tennosaar, Dagmar Lamp, Ali Baloi, Helen Solonitskaya, Zhenya Yarmolinskaya, Vadym Hriaznov

“TicketBuffet” on rakendus ürituste korraldajatele, mis aitab promoda lihtsamalt enda üritust. Fookus on niššiürituste suunal, mis muidu väga paljudeni ei jõua. Saab kutsuda enda sõpru kellega tahad minna kontseridle või teatrisse ning siis läbi selle jagada konkreetselt otseturunduse abil.

https://www.facebook.com/pages/Ticket-Buffet/611046275624328


Tiim (vasakult): Den-Daniel Dobrus, Xiangwei Zuo, Andrus Purde, Kert Pjatkin, Kristo Kraft, Kaisa Holsting, Andi Lõhmus, Olga Johanson, Kadri Uljas

“Crossdash” on süsteemi administraatoritele kasulik monitoorimise töölaud, mis kuvab kõige vajalikumat infot. Ei mingeid üleliigseid graafikuid, ei mingit segadust. Puudutustele suunatud kasutajaliides on nii lihtne, et isegi väike laps suudaks reageerida süsteemi probleemidele.

https://www.facebook.com/crossdash


Tiim (vasakult): Kirill Kivytski, Andre Eistre, Siret Keem, Andres Täht

“SlideWiper” on rakendus, mis muudab presenteerimise juhtme, puldi ja klaviatuurivabaks. See tagab sulle esitlemise, kus sul on käed vabad.

https://www.facebook.com/pages/SlideWiper/305583192915096


Tiim (vasakult): Kluchko Daria, Rasmus Kuusmann, Oliver Stimmer, Madis Männik, Angelica Yeraminovich

 

Pildid: http://bit.ly/garage48Parnu