Hewlett-Packard tutvustab Tallinnas uut IT-taristu platvormi HP One View

HP-OneView-3IT-maailma tehnoloogialiidrid Hewlett-Packard (HP) ja Intel tutvustavad homme, 15. oktoobril Tallinnas peetaval konverentsil uut IT-taristu platvormi HP One View ning teisi uusi lahendusi. HP Baltimaade müügijuhi Mart Engelbrechti sõnul on HP One View IT-valdkonna esimene klientide soovidest inspireeritud infrastruktuuri haldamise platvorm. “HP One View lihtsustab andmekeskuste kõiki peamisi administreerimisprotsesse viisil nagu seda teevad eraklientide jaoks loodud tarkvaralahendused,” rõhutas ta. “See platvorm lubab ettevõtetel vähendada IT haldamise kulusid ning vältida eksimustest põhjustatud süsteemirikkeid.

Uut platvormi tutvustab konverentsil HP platvormiarhitekt Juho Jaakkola. “Mõistame, et paljud organisatsioonid seisavad praegu silmitsi IT-süsteemihalduse väljakutsetega. Ettevõtetes kasutuseleolevad IT-süsteemid on sageli jäänud minevikku kinni ega vasta kaasaegsetele ärivajadustele. Erinevate firmade esindajatel on konverentsil võimalik tutvuda HP One View platvormiga, mis lihtsustab drastiliselt IT-infrastruktuuri haldamist,” ütles HP platvormiarhitekt Juho Jaakkola.

HP asjatundjate sõnul pakuvad ettevõtte uue põlvkonna halduslahendused IT-administraatoritele vahendeid nii infrastruktuuri hooldamiseks kui ka võrgu seadistamiseks. HP One View on loodud HP BladeSystemi, HP ProLiant Generation 8 (Gen8) ja HP ProLiant Generation 7 serverite jaoks.

OneView iPad dashboard
IT-taristu kui teenus 

HP pakub ettevõtetele ja riigiasutusele paindlikku teenust, mis võimaldab kasutada IT-taristut teenusena (laaS).

HP on laiendanud kontseptsiooni finants- ja tehnoloogiatoe teenustega, pakkudes seda HP Flexible Capacity Service (FCS) nime all. Kliendid saavad kasutada oma andmekeskustesse majutatud IT-infrastruktuuri kuutasu eest ilma, et neil tuleks investeerida oma IT-seadmete soetamisse. See on iseäranis atraktiivne pilvepõhiste teenuste pakkujatele, kellele tekitavad kiiresti muutuvad kliendivajadused raskusi IT-investeeringute planeerimisel.

Võrgulahendused

Lisaks tutvustatakse Tallinnas võrgulahendust HP Data Protector 8, mis võimaldab tõhustada ettevõtete andmevarundust. See lahendus kaitseb automaatselt virtuaalset keskkonda ning alustab probleemide korral koheselt andmete taastamist, tagades sujuvalt äriprotsesside jätkuvuse.

HP data protector  unixarena

Inteli esindajad tutvustavad üritusel oma Intel® Xeon® uut protsessorit E5-2600 v2. See on välja töötatud serverite, süsteemide ja andmebaaside jõudluse parandamiseks, aidates samas vältida kulude ning energiatarbimise kasvu.