Tieto Eesti AS alustas täna töötute noorte koolitusprojektiga

Tieto Eesti AS koostöös IT Koolituskeskuse OÜ-ga viib tänasest kuni 31. maini 2013 läbi programmeerimise koolitusprojekti töötutele noortele.

 Koolitusprogrammis osaleb 65 noort vanuses 16-24 aastat. Programmi eesmärk on anda osalejatele JAVA programmeerijana töötamiseks vajalikud teadmised ja oskused.   Tieto Eesti AS andmebaasigrupi juhi ja tarkvaraarhitekti Virgo Inno sõnul on koolitusprojekti eesmärgiks edendada noorte tööhõivet ja kasvatada infotehnoloogia tööjõu järelkasvu.

Koolitusi viivad läbi Tieto Eesti AS tarkvaraarendusüksuse Java vanemarendajad ja konsultandid.

Kursusel osalejad saavad soovi korral sooritada Oracle Java sertifiseerimiseksami ja neile väljastatakse ka vastav sertifikaat. Üks koolitus kestab kolm nädalat. Koolitused toimuvad IT Koolituskeskuse OÜ ruumides aadressil Lõõtsa 8. Rohkem infot koolituste kohta http://www.koolitus.ee/java-programmeerijaks

Projekti kaasrahastatakse Vaata Maailma SA poolt taotletud meetme „Kvalifitseeritud tööjõu pakkumuse suurendamise” toetusega Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

IT Koolituskeskuse OÜ on juhtivaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkujaid Baltikumis. Ettevõtet tunnustavad rahvusvahelised tarkvaratootjad: Microsoft Gold Partner for Learning Solutions ja ORACLE Silver Partner. IT Koolituskeskuse OÜ on asutatud 1995. aastal.

Tieto Eesti AS on juhtiv  IT-alane teenindusettevõte, kes pakub infotehnoloogia ja tootmistehnika valdkonna teenuseid. Eestis on esindatud finantsteenuste, projektipõhise tarkvaraarenduse, infotöötluse ja võrguhalduse ärisektorid. Tieto tegutseb Eesti turul alates 1994. aastast.