Logitech tutvustab: uus Bluetooth Easy-Switch klaviatuuri

Logitechi uus helendavate klahvidega Bluetooth Easy-Switch klaviatuur on stiilne ja mugav seade, mida saab hõlpsasti kasutada nii Maci, iPadi kui ka iPhonega.Bluetooth Easy-Switch klaviatuur on sarnaselt sel aastal tutvustatud Logitech Wireless Solar Keyboard K760 ja Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 klaviatuuridele varustatud Logitechi easy-switch Bluetooth tehnoloogiaga, et muuta kliendi jaoks klaviatuuri kasutamine mitmel seadmel võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

Logitech Bluetooth Easy-Switch klaviatuuri saab samaaegselt paaritada kuni kolme seadmega ja uus klaviatuur on varustatud kõikide klahvidega, mida Maci kasutaja võiks oodata – näiteks Command, Brightness ja Mission Control.

hvttp://www.youtube.com/watch?v=R-LpDE4jqeo

“Me lõime Logitech Bluetooth Easy-Switch klaviatuuri, et täiustada Apple fännide elustiili nii visuaalselt kui ka praktiliselt,” ütles Logitechi arvutiplatvormide tootearenduse asepresident Mike Culver. “Inimesed kasutavad igapäevaselt nii nutitelefoni, arvutit kui ka tahvelarvutit ja soovivad neid päeva jooksul ka mitmeid kordi vahetada  – Logitechi uus klaviatuur teeb ülemineku ühelt Apple seadmelt teisele mugavaks ja lihtsaks.”

Klaviatuur on stiilse alumiiniumist disainiga ja igapäevaseks kasutamiseks usaldusväärne ja mugav. Klaviatuur lülitub kasutaja käte lähenemisel automaatselt sisse ning seadme klahvide valgustuse intensiivsus sõltub valguse hulgast ruumis. Logitech Bluetooth Easy-Switch klaviatuuri saab laadida USB kaabli abil ning seadet on võimalik kasutada laadimisega paralleelselt. Aku tühjenemisest teavitab märgutuli klaviatuuril.

Uue Logitech Bluetooth Easy-Switch klaviatuuri soovituslik hind on 99.99€ ning seade tuleb müüki uuel aastal.