LG on müünud juba üle 10 miljoni L-seeria nutitelefoni

LG andis teada, et nende Optimus L-seeria nutitelefonide müük on ületanud 10 miljoni seadme piiri. Seda võib pidada tõestuseks, et tarbijate poolt üle maailma on siiani nõudlus ka atraktiivsemate ja stiilse disainiga seadmete järele.L-seeria telefonid – Optimus L3 (3.2-tolline ekraan), Optimus L5 (4.0-tolline ekraan), Optimus L7 (4.3-tolline ekraan) olid esimesed, mida koos uue disainifilosoofiaga 2012 Mobile World Congress (MWC) üritusel tutvustati. Neile järgnes seeria uusim liige, Optimus L9 (4.7-tolline ekraan).

L-Style hõlmab endas ajatut disaini ja peeneid detaile, mis eristab LG uusimaid telefone konkurentide omadest. Antud disainifilosoofiat luues on silmas peetud viite elementi: modernset ruudustiili seadme mugavamaks käsitlemiseks, tehnoloogiat, tänu millele on telefon äärmiselt õhuke, puhast väljanägemist koos intuitiivse nuppude paigutusega, ühtlast disainikontrasti metallikaktsentide näol ning telefoni stiilselt saledat joont.

“Käesolev verstapost demonstreerib, et tarbijate jaoks on nutitelefonide juures olulised ka stiilne disain, erisuuruses ekraanide olemasolu ning täiustatud kasutajakogemus,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. “Ajal, mis teised tootjad loovad kõik-ühes telefone, on meie strateegiaks arendada mobiiliseadmeid igat tüüpi klientidele ning vastavalt nende elustiilile ja vajadustele.”

Lisaks kõigele muule on L-seeria telefonides mugavama kasutajakogemuse saamiseks rakendused QuickMemo ning QTranslator. Kui esimene nendest lubab kasutajatel teha ja jagada märkmeid vaid sõrme abil mistahes hetkel, siis QTranslatori abiga saab sõnu ja lauseid tõlkida kokku 64 võõrkeelde.

Kõik L-seeria mudelid – Optimus L3, Optimus L5, Optimus L7 ja Optimus L9 – on saadaval rohkem kui 50 turul maailmas.