Tele2 sisenes valveseadmete turule

Tele2 Eesti hakkas käesolevast nädalast esimese mobiilioperaatorina pakkuma valveseadmeid, mida saab kasutada ükskõik millise toimiva SIM-kaardiga. Tele2 Eesti arendusdirektori Tarmo Osmani sõnul on praegu turul saadavad turvateenuste paketid kulukad ja keerulised ning parema teenuse pakkumiseks alustas Tele2 ise mobiiltelefoni SIM-kaardiga töötavate turvaseadmete müüki. “Seadmed kas saadavad sõnumi, pildi või video häire kohta inimese telefonile või meilile ning selleks ei pea iga kuu turvafirmale kümneid eurosid maksma,” ütles Osman ja lisas, et Eesti turvaturul on lihtsale ja odavale lahendusele veel ruumi küllaga ja mobiilioperaatorina saab Tele2 pakkuda kõige odavamat jooksvat teenust.

Tarmo Osmani kinnitusel saab Tele2 pakutavatesse valveseadmesse sisestada ükskõik millise operaatori SIM-kaardi, kasvõi ettemaksuga kõnekaardi, peaasi, et see on aktiveeritud. Kõige soodsam turvaseadme ja kliendi vahelise andmeedastuse lahendus on masinalt-masinale ehk M2M Small pakett, mille kuutasu on 1,2 eurot ning see sisaldab juba nii andmemahtu kui sõnumeid. Müüdavatest uutest turvaseadmetest on lihtsaim SIM-kaardiga liikumisandur, mis saadab autoriseerimata liikumise puhul kuni viiele telefoninumbrile infosõnumi. Keerukamatest turvaseadmetest hakkas Tele2 müüma juhtmevaba valvesüsteemi ning GSM valvekaamerat, mis on nii vibratsiooni-, sooja-, heli- kui liikumistundlik ja teeb häire põhjusest pildi või video ja saadab selle kliendi telefonile või meilile.
Lisaks alustas Tele2 ka GSM-lülitite müüki, mis võimaldavad mobiiltelefoniga käivitada või välja lülitada näiteks radiaatori, saunakerise või ükskõik millise muu elektriseadme. Kõiki lahendusi saab ise lihtsalt seadistada, paigaldada ning kombineerida. Müüdavate turvaseadmete info.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 498 000 kliendile. Tele2 kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on ülemaailmselt 34 miljonit klienti kokku 11 riigis. Tele2 on alates asutamisest 1993. aastal astunud vastu endistele riiklikele monopolidele ning turuliidritele. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi börsil.