LG esitleb uut nutitelefoni Optimus 4X HD

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitleb Barcelonas peatselt algaval Mobile World Congressil oma esimest Quad-Core ehk neljatuumalise protsessoriga nutitelefoni Optimus 4X HD. Tänu NVIDIA 1.5GHz Tegra 3 kiibistikule ja True HD IPS eraanile pakub Optimus 4X HD personaalarvuti kvaliteeti.

„LG tutvustas maailma esimest Dual-Core nutitelefoni täpselt aasta tagasi. Täna teeme aga teatavaks järgmise verstaposti,“ ütles LG Mobile Communications Company president ja juht Dr. Jong-seok Park. „Kiirus ei ole ainus omadus, mis teeb Optimus 4X HD unikaalseks. Telefoni peamiseks eeliseks on selle HD ehk kõrglahutusega multimeedia kogemus.“

NVIDIA Tegra 3 on maailma ainus 4-PLUS-1™ Quad-Core mobiiliprotsessor, mis on välja töötatud kõrgtasemelise multimeedia jaoks. Et teostada vähem nõudlikke ülesandeid nagu muusikaesitust või aktiivset ooteseisundit, kasutab seade viiendat akusäästja põhimälu. Telefoni graafikaprotsessor aga edastab visuaalselt rikkalikku pilti ja konsoolikvaliteediga mänguelamust.

Optimus 4X HD töötab uusimal Android operatsioonisüsteemil Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Telefonil on 16 gigabaiti sisemälu ja 8-megapiksline taustavalgustusega kaamera. Seadme paksus on 8,9 millimieetrit.

Tehnilised näitajad:

  • Kiibistik: 1.5GHz Quad-Core protsessor (NVIDIA Tegra 3)
  • Ekraan: 4,7-tolline (1280 x 720) True HD IPS
  • Mälu: 16GB eMMC ja 1GB LP DDR2
  • Kaamera: 8.0MP BSI sensor (tagaküljel) ja 1.3MP (esiküljel)
  • OS: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Aku: 2,150mAh