Share
Noorte foto- ja videokonkurss 2012

Noorte foto- ja videokonkurss 2012

Hea noor! Kutsume Sind  osalema väga lahedal foto- ja videokonkursil „Kõik on IT“. Kui  oled 14-19 aastane üldhariduskooli õpilane ja piisavalt nutikas, et märgata, kus iganes leidub infotehnoloogilisi lahendusi, siis see konkurss on just Sinu jaoks! Võta kaamera näppu või kutsu kokku sõbrad ning tehke 1,5 minutiline videoklipp või lahe foto mõnest inspireerivast IT-ga seonduvast asjast või nähtusest, mida ei oskakski koheselt infotehnoloogiaga seostada. Tähelepanelikkus ja julge pealehakkamine võivad tuua Sulle ennenägematuid auhindu. Hakka kohe tegutsema!

Noorte foto- ja videokonkurss 2012

„Kõik on IT“
Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) kutsub koostöös partneritega kõiki üldhariduskoolide noori vanuses 14-19 aastat osalema foto- ja videokonkursil „Kõik on IT“. Konkurss toimub projekti „IKT erialade populariseerimine atraktiivsete teavitusürituste kaudu“ raames ja Euroopa Sotsiaalfondi toel vahemikus ning e-Skills week raames 25. jaanuar-23. aprill 2012.

Konkursi eesmärk on näidata, kuidas IT on tänapäeval kõikjal  ja kõikides, meile vahel ka ootamatutes asjades.

Konkursile ootame fotosid ja videosid, mis näitaksid, et meie igapäevaelu ja –asjad on seotud IT valdkonnaga ning tooksid välja just selle tahu või olukorra, milles me seotust IT-ga esialgu ei pruugi näha. Oled sa näiteks arutlenud, kuidas saab pilt tassi peale, kuidas jõuab sinuni jalgpalliülekanne, mis reguleerib põrandakütet jne?

Konkursi parimad tööd valivad välja StartIT Facebook´i keskkonna külastajad, hääletades like-idega enim meeldiva video või foto poolt. Lisaks anname välja hulganisti eriauhindu ettevõtjate ja žürii poolt parimaks valitud tööde autoritele. Oluline on idee originaalsus ja loominguline teostus. Osaleda tasub, sest  teemakohased tööd lähevad kindlasti üles kodulehele www.startit.ee ning auhinnad on väärikad!

Preemiad  on kõik  info- ja telekommunikatsioonitehnoloogia valdkonnast. Näiteks peaauhinna fond on 600 eurot ning Skype paneb välja eriauhinna!

Tööde laekumise lõpptähtaeg on 5. aprill 2012. Pärast seda kuulutame välja ametliku hääletamise. StartIT Facebook´i keskkonnas on võimalik oma lemmiku poolt hääletada vahemikus 9. – 19. aprill 2012.

Võitjad kuulutab ITL välja 23. aprillil 2012. a lehel www.startit.ee ja Facebook‘is Žürii preemiate ning eriauhindade saajad teeme teatavaks tunnustusüritusel, mis toimub mais.