TeamLab tootearenduse-nädalalõpp ootab ettevõtlikke inimesi osalema!

Loov_Eesti16. ja 17. märtsil on taaskord kõik ettevõtlikud Tallinnas oodatud kaks korda aastas toimuvale tootearendusele pühendatud nädalalõpule TeamLab. Tirime head tooteideed sahtlist välja ning arendame disainerite, turundajate ja inseneride abiga järgmisesse etappi! Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus Mektory, Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

Füüsiliste toodete arendusele pühendatud nädalalõpp toob kokku ettevõtte loomiseks vajalikud osapooled – disainerid, ärikorraldajad, turundajad, insenerid, infotehnoloogid jt. “TeamLab erineb teistest samaladsetest ettevõtmistest selle poolest, et tegeleme konkreetselt füüsiliste toodete arendusega. Idee autoril on võimalik kokku panna ideaalmeeskond, kus on esindatud just tema tooteprojektile vajalikud inimesed,” selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Esimene päev kulub uutel meeskondadel idee arendusele ning äriplaani ja turunduse läbi mõtlemisks ei jää piisavalt aega. “Seetõttu keskendume esimesel päeval tootele ning teisel päeval ärimudelile. Tallinna Inkubaatorite ettevõtluskonsultandid viivad läbi ärimudelite koolituse ning aitame igal meeskonnal enda projekti vajadustele vastava ärimudeli kokku panna,” rääkis Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite inkubatsioonijuht Mart Brauer.

Meeskondadele on abiks oma ala parimad eksperdid Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritest, TTÜst ja Aalto Ülikooli Design Factory’st.

Parim projekt võidab 6 kuud tasuta inkubatsiooniteenust Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritelt ja
pääsme MIT Global Startup Workshop seminarile Tallinnas väärtuses 750 USD.

Üritus on koos koolitusega täiesti tasuta, vajalik on eelregistreerimine.
Ürituse algus 16.03.2013 kell 10.00 Baltika Moelaval (Veerenni 24A)

TeamLabile saab registreerida veebilehel www.looveesti.ee

Ürituse korraldamist toetab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.