Share
Solaris Kino pileteid saab nüüdsest osta uudse mobiilirakenduse abil

Solaris Kino pileteid saab nüüdsest osta uudse mobiilirakenduse abil

Solaris Kino nutitelefoni omanikest kliendid saavad nüüd kinos käia kaks kätt taskus ehk sularaha ja kaartideta, sest unikaalse rakenduse abil saab kinopiletite ees tasuda mobiiliarvega. Uus app on edukalt läbinud testperioodi ja seda saavad kasutada nii EMT, Elisa kui Tele 2 kliendid.

“Kinos käimine on mugav ning nüüd on sama lihtne ja mõnus ka piletite ostmine, ilma järjekordades seismata,” selgitas Solaris Kino juht Tiina Drui, kelle sõnul on eestlased nii edasijõudnud mobiiltelefonide kasutajad, et juba mõnda aega tundusid seni pakutavad lahendused lihtsalt ajale jalgu jäänud olevat. Kassast ostude sooritajaile pakub Solaris Kino veel üht uut rakendust – CardSlash – mille olemasolul ei pea püsikliendihüvede nautimiseks ja uute kinominutite kogumiseks enam kliendikaarti kaasas kandma.

Drui kiitis ühtlasi koostööd EMT-ga, kes lisas ideele oma oskusteabe mobiilsete makselahenduste valdkonnas. “Suure äriklientide arvu tõttu on väga oluline ka uuendus, mille abil saavad EMT ärikliendid oma isiklike kinopiletite eest maksta ettevõtte kuludest eraldi ehk nii-öelda era-arvega,” rõhutas EMT lisateenuste osakonna juhataja Indrek Österman, kelle sõnul on erinevate kaasaegsete sihtrühmapõhiste mugavusteenuste arendamine EMT jaoks üks olulisi väljakutseid.

Android ja iOS tarkvaraga telefonidele mõeldud ainulaadse rakenduse teostajaks on Eesti ettevõte AppTanker. Ettevõtte müügijuht Fred Siimpoeg selgitas, et lahendust välja töötades pandi end kahte rolli – kasutaja ja kinooperaatori omasse. “Peamine eesmärk oli muuta kinos käimine inimeste jaoks senisest mugavamaks – panime rõhu just lihtsusele, kasutusmugavusele ja silmailule. Samas Solaris Kino rollis lähtusime sellest, kuidas muuta ettevõtte tegevus uue rakenduse abil veelgi efektiivsemaks,” kirjeldas Siimpoeg.

Teine uudne ja mugav lahendus, mida Solaris Kino oma klientidele pakub, on CardSlash ehk nutitelefoni rakendus, mis lubab inimestel nautida püsikliendi soodustusi ja samas plastikust kliendikaardid koju jätta. iPhone või Android telefoni omanikel piisab telefoni alla laadida CardSlashi nimeline app ning edaspidi kinokassas oma nutitelefonil olevat kaarti triipkoodilugejale näidata ning püsikliendistaatus ongi tuvastatud. Lisaks Solaris Kinole hakkab CardSlashi kaudu olema võimalik kasutada veel mitmete ettevõtete kliendikaarte ning saab oma lemmikpoodidest, klubidest ja kinodest häid pakkumisi otse mobiiltelefonile.

Solaris Kino on Eesti moodsaim ja kogu maailmas üks väheseid täisdigitaalseid kinokeskusi. Solaris Kino kõigis 7 saalis on Dolby 3D täisdigitaalne kinosüsteem, seinast seina laiad ekraanid ja tipptasemel heli. Samuti on saalides uusimad suure valgusjõuga Barco ja NEC teise põlvkonna digikino projektorid.