Uberi sõidujagamise pilootprogramm alustab Tallinnas tegevust

UBER● Täna käivitub Tallinnas Uberi sõidujagamise pilootprogramm uberPOP
● Rakenduse turule tulemisega saab Eestist esimene riik Baltikumis, kus Uber tegevust alustab

Uberi pilootprogramm Eestis

Uberi uuenduslik tehnoloogiaplatvorm ühendab reaalajas kiire nupule vajutusega reisijad – rakenduse kasutajad – ning autojuhid. Sõltumata sellest, kas tahad minna Pirita randa või külastada linna, siis pakub uberPOP teenus taskukohast, turvalist ja usaldusväärset alternatiivi teistele transpordivõimalustele.

Pilootprogrammi käivitamisega tutvustab Uber innovaatilist sõidujagamise alternatiivteenust, millega tahab suurendada olemasolevate autode efektiivsust, sest Tallinnas on ligikaudu 140 000 autot kasutusel keskmiselt üks tund ööpäevas! Linnas, kus keskmise auto hõivatus on vaid 1,35 inimest auto kohta, pakub sõidujagamise teenus võimalust sama arvu inimesi transportida vaid umbes 42 000 autoga ning kasutada olemasolevaid autosid efektiivsemalt.

Alex Lobov, Uberi esindaja ja rahvusvaheline lansseerija:

„Eesti on maailmas tehnoloogilise innovatsiooni liidreid ning oleme põnevil uberPOPi piloodi käivitamise üle nii tehnoloogialembeses linnas. Uber muudab viise, kuidas inimesed linnades liiguvad. Tallinn on selle elanike progressiivsete vaadete tõttu ideaalne linn sõidujagamise pilootprogrammi käivitamiseks.“

„uberPOP tähendab inimeste liikuvuse parandamist linnaruumis, pakkudes samal ajal võimalust kasutada vabu alakoormatud isiklikke autosid. See tähendab linnas olevate autode tõhusamat kasutamist ning ummikute ja selle läbi ka liikluskoormuse vähendamist.“

Kuidas uberPOPi pilootprogramm töötab?

Uberi pilootprogramm pakub sõidujagamise teenust läbi Uberi rakenduse, pakkudes reisijatele turvalist, usaldusväärset ja taskukohast viisi Tallinnas liiklemiseks. Sõidu tellimiseks peavad reisijad rakenduse Apple’i või Androidi veebipoest alla laadima, konto tegema ning seejärel on võimalik nupule vajutusega sõit tellida.

Uber pakub seninägematut turvalisust, võimaldades reisijatel auto saabumise ajal näha juhi nime, fotot ja auto numbrimärki. Reisijal on sõidu vältel ligipääs GPSile ning võimalus jagada oma asukohta lähedastega, kes saavad jälgida sinu turvalist ja kiiret saabumist sihtkohta.

Kõik uberPOPi platvormi kasutavad autojuhid on enne tööle asumist Uberi poolt kontrollitud. Juhid peavad olema vähemalt 21-aastased, läbima taustakontrolli ning omama rikkumisteta juhiluba, autokindlustust ja personaalset sõidukit.

Alex Lobov lisab:

„Uber on osa suuremast evolutsioonist transpordi sektoris. Tegemist on uue ja põneva platvormiga, mis muudab meie reisimisharjumusi ning kujundab uuenduslike Euroopa linnade tulevikku. Uberi visiooni kohaselt omavad tulevikus inimesed vähem autosid, jagavad rohkem sõitusid, kasutavad olemasolevaid sõidukeid efektiivsemalt ning vähendavad liikumisega seonduvaid keskkonnamõjusid.“

Külasta lehte http://blog.uber.com/tallinn, et rohkem meie tegevustest ja Uberi esimesest sõidust teada saada.

Sinu esimene reis uberPOPiga Tallinnas on tasuta! Registreeri end kasutajaks leheküljel Uber.com/app ja sisesta promokood „TERETALLINN“, et lunastada 20 euro väärtuses tasuta sõit.

Uberist

Uber on tehnoloogiafirma, mis ühendab kasutajad autojuhtidega läbi nutitelefoni rakenduse. Täna ühendame oma platvormi abil kasutajad transpordialternatiividega, toitlustajatega, kullerteenuste ja kaubavedude pakkujatega. Uberi platvorm pakub alternatiivi ühistranspordile enam kui 300 linnas ja 55 riigis ning aitab linnades arendada uusi ringiliikumisviise.

Rohkem informatsiooni leiad aadressilt www.uber.com.

6 thoughts on “Uberi sõidujagamise pilootprogramm alustab Tallinnas tegevust”

Kommenteerimine on suletud.