State of Zoe andis publikule võimsa performance-videokontserdi

Tallinnas Rotermanni kvartali keskväljakul asuv innovaatiline meelelahutuskeskus Samsung Smart House tõi eile, viimasel tegutsemispäeval publiku ette erilise tehnilise lahendusega performance’i bändilt State of Zoe.

Elektroonilist muusikat viljelev bänd eesotsas Anneliis Kitse ja Sander Mölderiga katsetas omapärast videokontserti: bändi vokalist Anneliis Kits esines publikule oma stuudiost, kust nii tema pilt kui hääl otse Samsung Smart House’is asuvasse nutitelerisse üle kanti. Nii sai publik Anneliisi etteastet nautida televiisori ekraanilt, samas kui DJ Sander Mölder ning bändiliikmed Talis Paide ja Kaspar Kalluste mängisid oma osa live’is publiku ees.

3.-23. maini avatud olnud Samsung Smart House’i innovaatilises keskuses toimusid kolme nädala jooksul mitmed loovad ja harivad üritused nagu Eesti disainiõhtu, nukufilmi töötuba, YouTube’i disko, laste moeshow, noorte kunstnike workshop, jooga-hommik, digitaalne teatrietendus ning mitmed filmiõhtud. Tutvuda sai nutika Samsung Smart TV võimalustega ning näha Eesti disainerite värskeimat loomingut. Ülikiire internetiühenduse tagas Starman.

Uus nutikas Samsung Smart TV võimaldab lisaks erksale telepildile kasutada internetti, huvitavaid ja kasulikke aplikatsioone, Skype’i, YouTube’i ja Facebooki rakendusi. Interaktiivne ja nutikas teler tunnetab ümbritsevat keskkonda ning reageerib nii žestidele kui häälkäsklustele.