Samsung kuulutas välja ülemaailmse mobiilirakenduste arendajate konkursi Samsung Smart App Challenge 2012

httpv://www.youtube.com/watch?v=fbOlzqNPy_M

Digitaalmeedia ja digitaalse ühendtehnoloogia juhttootja Samsung Electronics Co., Ltd. kuulutas välja ülemaailmse rakenduste konkursi Samsung Smart App Challenge 2012, mille eesmärk on arendada GALAXY Tabi ja GALAXY Note’i mobiilikeskkonda.

Konkursil on kaks kategooriat: Samsung Apps Super Apps ja Best S Pen Apps. Võitjateks valitakse 80 rakendust, mille loojate vahel jaotatakse 4,08 miljoni USA dollariline auhinnafond ja ka mitmed turundusvõimalused.

Kategoorias Samsung Apps Super Apps valib võitjad kasutajaskond ning auhinnafond jaotatakse 30 enim allalaaditud mängu ja muu rakenduse vahel. Kategoorias Best S Pen App määrab kohtunikekogu 20 uuenduslikku rakendust, mis kasutavad S Peni funktsioone huvitaval ja uudsel viisil.

Konkursil võivad osaleda kõik mobiilirakenduste arendajad igal pool maailmas. Osaleda soovivad arendajad saavad registreeruda otse App Challenge’i veebisaidil (http://www.smartappchallenge.com) ja registreerida oma rakenduse ka Samsung Appsis.

Võitjad saavad rekordiliselt suure preemia ja mitmesuguseid turundusvõimalusi Samsungi ülemaailmsetes turunduskanalites. Näiteks saavad võitjad võimaluse reklaamida oma rakendusi mitmes suhtlusmeediakanalis ning teistes võrguvälistes ja võrguplatvormides, näiteks Samsung Mobile, Samsung Apps ja Samsung Developers.

Lisateavet Samsung Smart App Challenge 2012 kohta leiate konkursi veebisaidilt http://www.smartappchallenge.com ja Facebooki lehelt www.facebook.com/samsungapps.