HP esitleb uut äriarvutite valikut

HP laiendas oma portfooliot uute ärikasutajale mõeldud arvutitega ning lahendustega, mis suudavad täita igas suuruses ettevõtete ja IT-osakondade nõudmisi disaini, töökindluse, turvalisuse ja jõudluse alal.

Uus tootevalik sisaldab:

  • Uusi Ultrabook süsteeme ettevõtetele – sh HP EliteBook Folio 9470m
  • HP EliteBook p-seeria sülearvuteid, mis on ehitatud vibratsiooni-, tolmu-, kõrguse-, temperatuuri- ja kukkumiskindlana vastavalt MIL-STD 810G standardile. Uude seeriasse kuuluvad väikseim ja kergeim HP ärisülearvuti HP EliteBook 2170p, HP ProBook b-seeria uued ning äärmiselt konfigureeritavad  liikmed ja ümber disainitud HP ProBook s-seeria uued arvutid.
  • Kolme lauaarvutiteseeriat – HP Compaq Pro 4300 Business Desktop, HP Compaq Pro 6300 ja HP Compaq Elite 8300, mis tasakaalustavad turvalist hallatavust, paindlikkust ja tuntud töökindlust.
  • Uusi tarkvaralahendusi, sh HP Premier Image puhtamaks ja kiiremaks kasutuskogemuseks ning HP BIOS Protection, mis pakub National Institute of Standards and Technology (NIST) suuniste täitmiseks riistvara tasandi kaitset viiruste ja muude ohtude eest.

Ärikliendi arvuti HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook ühendab stiilse disaini ärifunktsioonide ja usaldusväärsusega. Uus Ultrabook on 14 tollise ekraaniga, vaid 19 millimeetri paksune, kaalub pisut üle 1,58 kg ning. Ühtlasi pakub EliteBook Folio 9470m äriklassi dokkimisvõimalust, turvafunktsioone ning käivitub unerežiimist kiiresti.

httpv://www.youtube.com/watch?v=csnE51sRtiQ

HP SpectreXT Pro Ultrabook  on Windows 7 Professionaliga ning HP SpectreXT Pro kasutab sisseehitatud TPM turvakiipi, mis kaitseb turvateadlike kasutajate e-postiandmeid ja SSD-kettal olevat teavet. Kõigil kolmel Ultrabookil on ühtlasi lisavarustuses WiFi a-laineala (802.11a) ja kolmeaastane piiratud garantii.

HP EliteBook 2170p on väikseim ja kergeim ärisülearvuti. Liikuvatele töötajatele ideaalne sülearvuti on 11,6 tollise ekraaniga ja kaalub alla 1,31 kg, kuid toetab siiski äriklassi ühenduvust, turvalisust ja haldusfunktsioone. HP EliteBook 2170p aku peab vastu üle üheksa tunni ning EliteBook ühildub ka HP ärisülearvutite tootevaliku levinumate dokkidega.

Uus HP EliteBook 2570p on üle läinud 12,5 tollisele kõrglahutusega (HD) ekraanile ning kasutab optilist ketast ja erinevaid ühenduvusvõimalusi, sh 4G juhtmevaba saatjat LTE võrkude jaoks, tagamaks kompromissitut ülimobiilset töövõimet.

HP EliteBook 8470p ja 8570p tippäriklassi sülearvutid pakuvad ärikliendi nõudmistele vastavat vastupidavust, hallatavust ja turvafunktsioone, samuti laiendatud akuvalikut. Sealhulgas ka HP EliteBook 8470p konfiguratsioon, mis pakub parimat akuvastupidavust – kuni 36 tundi tööaega ühe laadimisega (kui kombineerida HP Ultra Extended Life sülearvutiakuga). Sülearvutitel on vastavalt 14 või 15,6 tollised ekraanid ning HP EliteBook p-seeria suudab tänu SRS Premium Sound PRO’le pakkuda kõrgekvaliteedilist, selget ja tugevat heli otse arvutist.

Kõik uued HP EliteBookid on stiilse HP disainiga, vastupidavad ning pakuvad tänu kolmanda põlvkonna Intel® Core protsessoritele paremat jõudlust ja pikemat aku eluiga.

Uue HP ProBook b-seeria tavasülearvutitel on 14 või 15,6 tollised ekraanid kas integreeritud või eraldiseisva graafikaga. HP ProBook b-seeria, mida kaitseb kulumiskindla volframivärvilise viimistlusega vastupidav korpus, aitab HP 3D DriveGuard abil andmeid turvaliselt hoida, kuna sülearvuti talub kergemaid põrutusi. Intel vPro Technology täisustab HP ProBook 6470b ja 6570b sülearvuteid IT haldusvõimalustega ja AMD tehnoloogia täiustab HP ProBook 6475b tootlikkust.

Uue disainiga HP ProBook s-seeria arvutid on ennekõike väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Uue välimusega s-seerial on lihtsalt kasutatavad turvafunktsioonid ja väliskesta tugevdav alumiiniumkorpus. HP ProBook s-seeria arvuteid on erinevas valikus alates 13,3 tollistest kuni 17 tolliste ekraanideni.

Täiustamaks HP sülearvutiplatvormi ja äritootlikkust, tutvustas HP ka uusi ärisülearvutitele mõeldud lisaseadmeid. HP Docking Station ja HP Advanced Docking Station pakuvad head ühenduvust, mugavat portide jagamist, USB 2.0 ja 3.0 ühilduvust ning laevad muidugi ka sülearvuti akusid.

HP Port Replicator võimaldab kiiret juurdepääsu USB 2.0 ja 3.0 seadmetele ning laiendab tootlikkust ühe või kahe väliskuvariga – kõik ühe USB-kaabli kaudu. Uued juhtmevabad ja USB-klaviatuurid ning hiired täiendavad HP sülearvutiplatvormi stiilselt ning aitavad luua töölaual täieliku töökohalahenduse.

 

Uued lahendused

Väikeettevõttele ideaalne ja ruumisäästlik HP Compaq Pro 4300 Small Form Factor Desktop PC pakub uusimaid Inteli protsessoreid taskukohase äriklassi kvaliteedi ja töökindlusega.

HP Compaq Pro 6300 seeria pakub end juba tõestanud tehnikat koos laiendusvõimaluste ja rakendusvalikutega. Uusimad Inteli protsessorid ja integreeritud Intel HD Graphics koos kahe korpusevalikuga tagavad optimaalse jõudluse. Kõigile uutele HP äriarvutitele saab lisavõimalusena panna eraldiseisva graafika kas AMD-lt või NVIDIA’lt.

HP Compaq Elite 8300 seeria tippklassi äriarvutid kasutavad uusimaid haldus-, turva- ja laiendusvõimalusi koos parima kasutajatoega HP Elite teenindusprogrammi kaudu.

 

Professionaalsed uuendused

HP ärikliendi arvutites on hulk riistvarafunktsioone ja tarkvaralahendusi, mis parandavad turvalisust, kasutusmugavust ning aitavad tagada töökindlust. Uus HP Premier Image sisaldab HP EliteBook äritarkvara ja viirustõrje täispaketti.

HP kasutab ka mitmekihilisi klienditurvalisuse funktsioone, mis kaitsevad andmeid, seadmeid ja kasutaja isikut. Uusim täiendus HP klienditurvalisuse portfellis on HP BIOS Protection, mis pakub riistvara tasemel kaitset viiruserünnakute ja muude turvariskide vastu. Täiustatud turvareeglite komplekt hoiatab arvutit lubamata muutuste eest süsteemis, tuvastab võimalikke rikkeid või rünnakuid ning taastab automaatselt funktsionaalse seisundi, et vältida andmekadu.