HP esitles uusi printimislahendusi ja printereid

 

HP tutvustas maailma esimest mobiilset kõik-ühes Officejet printerit, uusi LaserJet printereid ärikliendile ning printimislahendusi, mis vastavad nii väikeste kui ka suurte ettevõtete nõudmistele ja vajadustele.

HP Officejet 150 Mobile All-in-One on maailma esimene mobiilne kõik-ühes printer, mis on suurepärane abimees professionaalidele, kes vajavad kompaktset ja vastupidavat seadet, mis võimaldab printimise, skaneerimise ja kopeerimise ka liikvel olles. Uuel seadmel on sisseehitatud Bluetooth, mille kaudu on võimalik printida valitud sülearvutitelt ning nutitelefonidelt, samuti on Officejet 150 Mobile All-in-One printeril vastupidav liitium-ioonaku, mis annab täislaetuna piisavalt toidet kuni 500 lehekülje printimiseks.

 

HP LaserJet Pro 400 M401 on HP esimene veebiühendusega mustvalge ühefunktsiooniline laserprinter ning HP LaserJet Pro 400 MFP M425 on HP esimene veebiühendusega mustvalge multifunktsionaalne laserprinter (MFP). Mõlemad seadmed suudavad pakkuda piisavat ühenduvust ärikliendi kasvavatele nõudmistele ning  pakuvad HP ePrint ja HP Wireless Direct lahendust, mis võimaldab töötajatel püsida ühenduses ning töötada ka väljaspool kontorit. Lisaks on tänu 8,89 sentimeetrisele puutekraaniga juhtpaneelile kasutajal võimalik hallata printimisfunktsioone ja kasutada rakendusi otse seadmelt.

Kvaliteetsel ja värvilisel HP LaserJet Enterprise 500 MFP M575 ja must-valgel HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525 printeril on 20,32 sentimeetrine värviline puutekraan, mis teeb printimisfunktsioonide haldamise ja rakenduste valimise otse seadmelt veelgi hõlpsamaks. HP LaserJet Enterprise 500 MFP M575 ja M525 kasutavad mõlemad ka HP Quick Setsi, mis võimaldab kasutajal pilte paremate tulemuste saamiseks vaadata, redigeerida ja suumida. HP FutureSmart 2 püsivara võimaldab aga ettevõtetel lihtsustada tarkvarauuendusi ning hallata ülesandeid HP Web Jetadmini abil kogu printeripargis tsentraalselt. HP LaserJet Pro 400 M401 ning HP LaserJet Pro 400 MFP M425 puhul saavad kasutajad HP ePrint ja Apple AirPrint abil printida praktiliselt olenemata asukohast ning vähendada energiakulu HP Auto-On/Auto-Off tehnoloogiaga, mis lülitab mittekasutatava printeri automaatselt välja.

HP Scanjet Enterprise 7000 s2 on kompaktse disainiga ning mahub hõlpsalt ka kontorilauale. Scanjet Enterprise kasutab veatu ja tõhusa töö tagamiseks HP Precision Feed ja HP AccuPage tehnoloogiaid ning Sharepointi skaneerimise ja pilve skaneerimise võimalusi, mis laiendavad seadme suutlikkust.

Uus HP Officejet printer, neli uut HP LaserJet printerit ning HP Scanjet pakuvad ettevõtetele võimalust printida ja skaneerida profikvaliteediga dokumente ka suure printimiskiiruse juures. Uued seadmed pakuvad tänu täiustatud omadustele lisaks ka võimalust laiendada kontor väljapoole selle füüsilist asukohta.

Teabe haldamine HP töövoo lahendustega

Töövoo lihtsustamiseks pakub HP Capture and Route lihtsat meetodit teabe digiteerimiseks, et kliendid saaksid dokumendid üles leida ja kätte saada kiiremini kui kunagi varem. HP Capture and Route lahendus võimaldab kasutajatel paberdokumendid konvertida lihtsalt erinevatesse digivormingutesse ( JPG, Microsoft Word .doc ja .docx, PDF, TIF ja RTF).

HP ja Kofax Communication Server on keskne sideplatvorm, mis tagab ettevõtetele sõnumite usaldusväärse edastamise rakenduste, seadmete ja inimeste vahel. Lisaks saavad kliendid tuvastada, jälgida ja logida sissetulevate ja väljaminevate e-kirjade, SMSide, MMSide, häälkõnede ja fakside saatjaid ning saajaid.

Printimistaristu haldamise lihtsustamiseks pakub HP Jetdirect 2700w USB Wireless Print Server kiiret juhtmevaba printimist, täiustatud äriklassi turvalisust ning laseb kliendil paigutada printereid sinna kuhu vaja, ilma juhtmete pärast muretsemata.

HP Web Jetadmin 10.3 pakub täiustatud jõudlust, paremat töövoo haldust ja täiendatud seadmetuge. See rakendus on saadaval ilma lisakuluta ning seda kasutatakse võrgustatud ja arvutitega ühendatud printerite ja skannerite installimiseks, seadistamiseks, probleemide lahendamiseks ja haldamiseks.

HP turvalahendused

HP Imaging and Printing Security Centre muudab prinimisturvalisuse lihtsamaks ja paremini juhitavaks. Imaging and Printing Security Centre on lahendus, mis tagab HP printeriparkide reeglipõhise turvalisuse. Lisaks on lahendusel nüüd laiem HP äriseadmete tugi, täiustatud riskide aruandlus, parem kasutatavus ning HP Instant-On Security, mis turvab seadmed niipea kui need võrku ühendatakse. Lahendust saab osta HP Managed Enterprise Solutions kaudu ja HP dokumendilahenduspartneritelt.