Noored kunstnikud tegid Rotermanni kvartalis graafilist kunsti

Laupäeval, 19. mail oli Rotermanni kvartalis tõeline kunstipäev. Kvartali keskväljakul asuva Samsung Smart House klaaspaviljoni ees lõid Vanalinna Hariduskolleegiumi kunstiõpilased graafilist kunsti, majas sees sai aga vaadata Eesti Kunstiakadeemia animatsiooni osakonna tudengite animafilme aastatest 2008-2012.

Noorte kunstiõpilaste sulest valmisid graafilised tööd teemal “Hetk siin ja praegu“, kus kujutati erinevaid seiku Rotermanni kvartalis 19. mail ajavahemikus kell 16.-18.00 toimunust. Valminud töödest tegid noored kunstnikud mininäituse, mida saab näha Samsung Smart House’ is olevas nutitelerist.

Kunstipäev Rotermannis lõppes kummardusega üle-eestilisele Muuseumiööle. Õhtu jooksul vaadati Smart House klaaspaviljonis videoklippe erinevatest Eesti muuseumidest.

Samsung Smart House’i näol on tegemist meelelahutus- ja innovatsioonikeskusega, mis on mõeldud loovate, harivate ja meelalahutuslike ürituste läbiviimiseks. Innovaatiline klaaspaviljon on varustatud uue nutika Samsung Smart TV-ga, mis lisaks erksale telepildile võimaldab kasutada internetti, huvitavaid ja kasulikke aplikatsioone, Skype’i, YouTube’i ja Facebooki rakendusi.

Samsung Smart House on avatud kõigile huvilistele Rotermanni kvartalis 4.-23. maini.