MWC HTC – viis uut telefoni ja üks tahvel


HTC esitles MWC’l rida uusi telefone aga ka vanade populaarste mudelite täiendusi. Täpselt ei saa HTC ise ka vist aru mida see S täht seal tähendab – mõndade telefonide puhul tähendab paremat ekraani, mõndade puhul kiiremat protsessorit. Igaljuhul on uued mudelid paremad kui vanad. ChaCha ja Salsa telefonid on aga lausa Facebook nupuga (jah, füüsilise Facebook nupuga) pääsemaks kiirelt alati sinna ligi. Kõik seadmed kahjuks jooksevad Androidi peal kuid seda siiski HTC omaloominguga (HTC Sense). Muidugi meeldib meile see, et HTC tahvelarvutil pliiats on millega kirjutada tahvlile saab.

httpv://www.youtube.com/watch?v=syBTF5RGd1c

httpv://www.youtube.com/watch?v=v-x5zyrf_Ew
[spoiler title=”HTC esitles kolme uut HTC sense liidesega nutitelefoni”]
Rahvusvaheline nutitelefonide tootja HTC tutvustas täna kolme uut versiooni oma kõige populaarsematest ja kaasaegsematest nutitelefonidest – HTC Desire S, HTC Wildfire S ja HTC Incredible S. Uued nutitelefonid eristuvad varasematest mudelitest disaini, jõudluse ja kiiruse osas. Iga telefoni osaks on ka HTC ainulaadne kliendikeskne kasutajaliides HTC Sense. Uued mudelid on osa laiendatud tooteportfellist, kuhu kuulub kuus uut HTC Sense kasutajaliidesel põhinevat mudelit, mida esitleti täna Mobiilside Maailmakongressil Barcelonas.

“HTC töötas HTC Sense välja selleks, et tuua tippklassi uuendused meie klientideni lihtsate ja loogiliste meetoditega – just seda väljendavadki HTC Desire S, HTC Wildfire S ja HTC Incredible S kõige paremini,” ütles Peter Chou, firma HTC Corporation tegevjuht.  “Need uued telefonid kujutavad endast rõõmsat segu stiilist, innovatsioonist ja funktsioonidest, mis avardavad inimeste mobiilsidevõimalusi isikupärasel ja uuenduslikul viisil.”

HTC Desire S
HTC Desire S on populaarse ja tunnustust pälvinud mudeli HTC Desire järglane. HTC Legendi alumiiniumdisainist inspireerituna on HTC Desire S välja voolitud ühestainsast alumiiniumplokist, mistõttu see tundub käes kindel ja mugav. Qualcommi uue 1GHz 8255 Snapdragon protsessoriga HTC Desire S on erksa reageerimiskiiruse ja jõudlusega, telefoni kaks kaamerat (ees ja taga) võimaldavad teostada HD videosalvestust ning 3,7-tolline WVGA ekraan kuvab multimeediasisu parima kvaliteediga.

HTC Wildfire S
Mudeli HTC Wildfire populaarsusele tuginev HTC Wildfire S on soodne ja kompaktne seade, mis pakub avaraid nutitelefoni võimalusi. See võimaldab inimestel hoida sõpradge ühendust näiteks sellistes populaarsetes võrgustikes nagu Facebook, kuid ka tavakõnede ja tekstisõnumite kaudu. Võite oma sõbrad fotodel koheselt enne Facebooki ülespanekut märgistada või jagada oma viimaseid avastusi Androidi turult ühe klahvivajutusega.

HTC Wildfire S on üks HTC kõigi aegade väiksemaid telefone – pikkusega vaid 10.13 cm ja laiusega 5.94 cm – ning sellel on isikupärane 3,2-tolline HVGA ekraan. Telefon on saadaval erinevates värvitoonides – punase, sinise, musta ja valgena. Telefoni ekraan on kohandatav kasutaja lemmikrakenduste ja sisuelementidega ning 5-megapiksline automaatfookusega värvikaamera, laiendatav mikroSD™ mälu ja erinevate audio- ja videovormingute toetamise võimalus annab kokku suurepärase universaalse multimeediaseadme, mis mahub kergesti igasse taskusse.

HTC Incredible S
HTC Incredible S mudelis on kaasaegne disain ühendatud esmaklassiliste mobiilside võimalustega nende jaoks, kes julgevad olla omanäolised. HTC Incredible S telefonil on kontuurne korpus, mis tõstab esile seadme sisemised riistvarakomponendid. Kristallselge HD video salvestamine ja vaatamine pole kunagi olnud sedavõrd lihtne ning ere 4-tolline WVGA Super LCD ekraan ja stereoringheli toovad eheda kinoelamuse lähemale.

HTC Incredible S võimaldab ka kvaliteetsete fotode pildistamist 8-megapikslise topeltvälguga kaameraga ning videote, fotode ja muusika suunamist seadmest otse televiisorisse TV DLNA® tehnoloogia abil. Tänu mudeli HTC Incredible S esikaamerale ja videokõne funktsioonile saavad kasutajad alati oma sõpradega näost näkku suhelda.

Uute mudelite müük
HTC Desire S, HTC Wildfire S ja HTC Incredible S kõikidele peamistele Euroopa ja Aasia turgudele käesoleva aasta teises kvartalis.[/spoiler]

[spoiler title=”HTC tutvustas oma esimest tahvelarvutit – HTC flyer”]

Rahvusvaheline nutitelefonide tootja HTC tutvustas täna oma esimest tahvelarvutit HTC Flyer. HTC Flyer esindab HTC kaubamärgiks olevat disaini koos uue spetsiaalselt tahvelarvutite jaoks ümbertöötatud HTC Sense kasutajaliidesega. HTC Flyer ühendab ka puutetundliku ekraani ja kirjutuspulga funktsioonid. Samuti on HTC välja toonud uue videoteenuse HTC Watch, mida rakendatakse esmakordselt HTC Flyeri juures, ning loonud koos firmaga OnLive Inc. esimese pilvepõhise mobiilmänguteenuse tahvelarvutile. HTC tahvelarvuti on osa laiendatud tooteportfellist, kuhu kuulub kuus uut HTC Sense kasutajaliidesel põhinevat mudelit, mida esitleti täna Mobiilside Maailmakongressil Barcelonas.

“Kui me jälgisime, kuidas inimesed nutitelefone, arvuteid ja muud tehnikat kasutavad, nägime me võimalust tahvelarvuti loomiseks, mis oleks eriline ja isikupärasem,” ütles Peter Chou, firma HTC Corporation tegevjuht. “Me areneme edasi tööstusharus, kus inimesed pole enam kinni üheainsa seadme põhimõttes, vaid kasutavad erinevaid juhtmeta seadmeid erinevateks vajadusteks – ja just seda teed me liigumegi.”

Saleda alumiiniumist kompaktkorpusega HTC Flyer esindab HTC tunnustatud stiili ja kvaliteeti, kaaludes seejuures vaid sama palju kui pehmekaaneline raamat. Seitsmetollise SuperLCD ekraani, välkkiire 1.5Ghz protsessori ja kiire HSPA+ juhtmevaba ühendusega HTC Flyer sobib ideaalselt neile, kes on oodanud tahvelarvuti saabumist, mis oleks korraga kompaktne ja võimas.

HTC Sense tahvelarvutile
HTC Flyeri tahvelarvutile mõeldud HTC Sense pakub kasutajatele 3D ekraani. HTC Flyer tagab ka laitmatu veebisirvimise Flash 10 ja HTML 5 abil.

HTC Scribe tehnoloogia
Puutetundlikkus on HTC Flyeri nurgakiviks, kuid tahvelarvuti võimladab ka teistlaadi kirjutamise võimalust. HTC Flyeri uue Scribe tehnoloogia abil saavad inimesed taasavastada käsitsi kirjutamist. Scribe tehnoloogia juures kasutatakse mitmeid integreeritud digitaaltindi uuendusi, mis võimaldavad kergesti ja loomulikult märkmeid teha, lepinguid allkirjastada, pilte joonistada või isegi veebilehele kirjutada.

HTC Flyeri Scribe tehnoloogia muudab traditsioonilise märkmete tegemise arukaks märkmete tegemiseks, integreerides ekraanile kirjutamise läbimõeldud digitaalsete uuendustega. Funktsioon nimega Timemark võimaldab teil salvestada koosoleku heli koos kirjalike märkmetega nii, et märkmetes sõnale koputamisel viiakse teid koheselt täpselt samasse paika helisalvestuses. Märkmik on ühtlasi integreeritud kalendriga, mistõttu näiteks kohtumise meeldetuletuse korral pakutakse teile automaatselt võimalust alustada uute märkmetega või korduvate koosolekute korral jätkata sealt, kuhu eelmisel korral pooleli jäädi. Esmakordselt valdkonnas on HTC Flyeril ka sisseehitatud sünkroniseerimisskeem maailma juhtiva märkmeprogrammi ja -teenusega Evernote.

Videokõned Skype Mobile süsteemis
HTC Flyer on esimene tahvelarvuti, kus Skype`i mobiilikõned on integreeritud videovestlusega, muutes videopildis suhtlemise lihtsamaks.

Mobiilifilmide vaatamine funktsiooni HTC Watch abil
HTC Flyer toob esmakordselt välja HTC uue videote allalaadimise teenuse HTC Watch. HTC Watch võimaldab sadade olulisemate tootjate HD filmide tellimise alusel progressiivset allalaadimist. HTC Watch’i süsteem muudab uusimate filmide ja videote leidmise lihtsaks, kaasaegne tehnoloogia aga tagab kohese esitamise võimaluse Flyeri kiire juhtmeta ühenduse kaudu.

Mobiilimängud OnLive teenusega
HTC Flyer viib mobiilimängud täiesti uuele tasandile, olles maailma esimene mobiilseade, millesse on integreeritud firma OnLive Inc. pilvepõhine mänguteenus. OnLive on juhtival positsioonil kodumängude turul, võimaldades inimestel mängida lemmikvideomänge oma televiisoriekraanidel ilma kuluka mänguseadme või –tarkvara ostmise vajaduseta. HTC partnersuhe OnLive’iga annab inimestele võimaluse suunata OnLive teenus HTC Flyeri juhtmeta lairibaühenduse vahendusel oma televiisoritesse ja arvutitesse või mängida otse tahvelarvutis. HTC Flyeri integreeritud OnLive teenusega saab muuhulgas mängida populaarseid mänge nagu Assassin’s Creed Brotherhood™, NBA 2K11 ja Lego Harry Potter™.

[/spoiler]