Elion tõi turule uudse kuutasulise videolaenutuse teenuse

Nüüdsest on Elioni digiTV Videolaenutusest võimalik laenutada piiramatus koguses filme ühe soodsa kuutasu eest. Valida on kolme erineva sisuga filmipaketi vahel: Filmiriiul, Lastenurk ja täiskasvanutele mõeldud filmipakett .

Uus kuutasuline videolaenutus võimaldab vaadata Elioni Videolaenutusest filme fikseeritud kuutasu eest. Samas säilib ka klassikaline videolaenutuse mudel, kus iga tellimus on kindla tasu eest ja kehtib 24 tundi.

Kuutasulisel videolaenutusel on kokku 3 erinevat kuutasulist paketti.  Lastenurk sisaldab kõiksugu multifilme ja lastefilme pere noorimatele liikmetele. Filmiriiuli alla on koondatud erinevatesse žanridesse kuuluvad filmid, mis on vanemad, kuid ajas oma headust tõestanud linateosed. Täiskasvanute paketis leidub aga üht-teist ka pere vanematele liikmetele. Pakettide sisu ja hinna kohta soovitame lugeda täpsemalt Elioni kodulehelt.

Kuidas kuutasulise videolaenutuse pakette tellida? Kõige lihtsam viis on tellida sobiv pakett/paketid Elioni digiTV ekraanil. Vajutage puldil nuppu „Menu”, liikuge nooleklahvide abil ikoonile „Videolaenutus”, sealt valige „Kuutasuline videolaenutus” ning otsustage meelepärase paketi kasuks. Juba hetke pärast saate asuda piiramatus koguses filme vaatama.