HP toob turule uue TouchSmardi, miks neid Eestis nii vähe on?

BattleIT laborites on läbi käinud üks vanem HP TouchSmart (see on üks nendest paljudest ülevaadetest mis vajab keeletoimetust kuid on muidu valmis) siis meie üks suurimaid muresid oli see, et teda ei saanud mõnusalt kaldu panna. Uus TouchSmart parandab selle probleemi ning meie hinnangul sobiks nt. ideaalselt koju selliseks arvutiks mida kasutavad kõik pereliikmed. Õnneks saab seda TouchSmarti panna püstisesse asendisse nagu ka vanemat versiooni ning nii kasutada seda nt. telekavaatamiseks.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZskMoEfvGtk

[spoiler title=”HP esitles ergonoomilise disaini ja puutetundliku ekraaniga lauaarvuteid”]

HP tutvustas eelmisel nädalal arvutitööstuse esimest puutetundliku ekraaniga lauaarvutit, mille kuvar on kallutatav 60 kraadi. HP TouchSmart610 laiatarbearvuti soliidse välimusega kuvarit saab püstisest asendist pöörata peaaegu horisontaalseks, mis võimaldab kodus ja kontoris kuvari asendit reguleerida kasutajale kõige mugavamaks.

“HP kui puutetundliku kuvariga arvutituru liider peab väga oluliseks puutetundlike kuvarite arendamist. Meie eesmräk on muuta TouchSmart arvuti iga uus versioon veelgi intuitiivsemaks, leidlikumaks ja kasutajasõbralikumaks”, ütles HP personaalsüsteemide Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika (EMEA) osakonna asepresident ja peadirektor Charl Snyman.

Ergonoomiline disain võimaldab oma kuvaripilti teistele lihtsamini näidata. Uuel TouchSmart610 laiatarbearvutil on 58,4 cm (23”) diagonaaliga kõrglahutuskuvar, mida saab kuni 60 kraadi tahapoole ja kuni viis kraadi ettepoole kallutada. Kallutusvõime lisab mugavust arvuti pikaajalisel kasutamisel, lihtsustades mängude mängimist või klientide teenindamist.

Laia vaatenurgaga, LED-tagantvalgustusega LCD-kuvar tagab ka tahapoole kallutatud asendis optimaalse vaatenurga ning 180-kraadise nurgaga pööramisfunktsioon võimaldab ekraanipilti teistele lihtsasti näidata. Täiustatud puutetundlik tehnoloogia tagab arvuti täpsema reageerimise.

TouchSmart610 viib arvutites on veebis surfamine, fotode redigeerimine ja sotsiaalvõrgustikele ligipääs lihtsam kui kunagi varem. Lisaks sellistele puutetundlikele rakendustele nagu Twitter ja HP eksklusiivne RecipeBox ning veebikaamera- ja muusikarakendustele saavad kasutajad TouchSmart rakenduskeskuse kaudu lisada arvutisse uusi rakendusi. TouchSmart610 arvutites on kasutusel ka Beats Audio tehnoloogia. HP ja Beats by Dr. Dre™poolt väljatöötatud kõrgete tehniliste näitajatega Beats Audio tehnoloogia võimaldab kuulata muusikat helistuudio kvaliteediga.

TouchSmart610 arvutites on kasutusel ka HP uus võrguühendusrakendus (Link-up). Võrguühenduse abiga saab iga süle- või lauaarvuti ühendada TouchSmart arvutiga. Kasutajad saavad lihtsasti faile või pildiandmeid, näiteks fotosid ja videoid vaadata TouchSmart arvuti suuremal kõrglahutuskuvaril.

Ööpäevaringsed tugiteenused

HP arvuteid toetab HP täishooldus (Total Care), mis pakub tugiteenuseid nii toodetele, millele veel kehtib garantiiperiood kui ka toodetele, millele garantiiperiood on juba lõppenud. Tänu HP täishooldusele saavad kliendid ööpäevaringselt tugiteenuse poole pöörduda telefoni teel või uue mobiilse funktsiooni HP klienditugiteenuse foorumi kaudu, mis võimaldab külastajatel sirvida infosisu ning postitada küsimusi ja kommentaare igast mobiiliseadmest ilma, et tuleks midagi alla laadida.

HP arvutid on varustatud ka sisseehitatud tugiteenusega HP Support Assistant – lihtsa tarkvararakendusega, mis tagab automaatsed uuendused ja häälestamised, pakkudes abistavat juhendamist.[/spoiler]