Mektory Tehnoloogiakooli kursused gümnasistidele

TTÜ Mektory Tehnoloogiakool kutsub gümnaasiumiõpilasi osalema sügisestel tehnika ja tehnoloogia valdkondi tutvustavatel kursustel!

Veel on võimalik registreeruda oktoobris algavatele kursustele „Sissejuhatus robootikasse“, „Multimeedia ja telekommunikatsioon“ ning „Noor ja ettevõtlik – oma firma alustamine“

  • SISSEJUHATUS ROBOOTIKASSE (algab 10. oktoobril)

Robootika lühikursuse jooksul tutvustame robotite tööpõhimõtteid, harjutame lihtsamate probleemide lahendamist ning kursuse lõpus toimub võistlus parima robotlahenduse ehitamisel.

  • MULTIMEEDIA JA TELEKOMMUNIKATSIOON (algab 31. oktoobril)

Kui Sind huvitavad WIFI, mobiilside ja raadiovõrkude tööpõhimõtted  ning tahaksid täpsemalt teada, mida telekommunikatsiooni valdkonnas tegutsev spetsialist teeb, siis osale uuel kursusel “Multimeedia ja telekommunikatsioon”! Muuhulgas käsitletakse kursusel ka selliseid teemasid nagu video streamimine, kaadrisagedus, resolutsioon, heliseadmete hindamine, jne.

  • NOOR JA ETTEVÕTLIK – OMA FIRMA ALUSTAMINE (algab 31. oktoobril)

Vajalikud põhiteadmised oma firma loomisest, raamatupidamisest, müügist ja turundusest saad käesolevalt kursuselt. Kui sul on hea idee ja soov seda ellu viia, siis ära jää ootama!

Kursust viivad läbi TTÜ magistritudengid, kes on ise juba mitmeid aastaid ettevõtlusega tegelenud ning on hetkel aktiivselt seotud digiagentuuriga wink (http://wink.ee/). Kõiki kursuse teemasid käsitletakse läbi juhendajate endi reaalsete kogemuste.

NB! Kursuse täies mahus läbinud gümnaasiumi õpilastele väljastatakse TTÜ tunnistus, millega TTÜsse sisseastumisel on võimalus saada kuni 1 lisakonkursipunkt!

Täpsem info ja registreerimine: www.ttu.ee/tehnoloogiakool