Logitech tõi turule puutetundliku hiire Touch Mouse M600

Uuel hiirel Logitech Touch Mouse M600 on puutetundlik pealispind, mis võimaldab kasutajal vaid sõrmeliigutusega navigeerida hiirega sama osavalt ja  täpselt nagu nutitelefoni või tahvelarvutiga.

Uus puutetundlik Logitechi hiir on uus samm innovatsioonis, uue hiire puutetundlik pealispind võimaldab praktiliselt surfata samal ajal kui su sõrm on hiirel puhkeasendis, samas pakub hiir ka rohkesti silmailu. Tegu on modernse disainiga tootega, millel on sujuvad ääred ning stiilne välimus. Touch Mouse M600 hiire kasutusmugavuse tagavad kumerused, mis ühilduvad ideaalselt kasutaja käega.

Hiir on sobiv nii parema kui ka vasakukäelistele, kuna Logitech’i SetPoint tarkvara hoolitseb selle eest, et kasutajal oleks võimalik sättida klikkimisala hiirel just endale sobivalt. Tänu Logitech Flow Scroll tarkvarale on kasutajal võimalik kerida sama sujuvalt kui tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanil – selleks on vaja vaid tõmmata sõrmega mööda hiire puutepinda. Logitech Touch Mouse M600 töötab pisikese Logitech Unifying vastuvõtja abil, mida saab ühendada läbi ühe USB pesa kokku 6 erineva hiire ja klaviatuuriga.

Logitech Touch Mouse M600 pälvis ka CES Innovations 2012 Design and Engineering Awards Honoree aunimetuse tootekategoorias Computer Pheriperals.