Samsungi Smart TV sai esimese ametliku nutiteleri sertifikaadi

Samsungi telerid Smart TV ES8000, 7500, 7000 said TÜV Rheinlandi nõuetele vastates (sh nutika suhtluse (Smart Interaction) ja nutika arengu (Smart Evolution) funktsioonide eest) esimese ametliku nutiteleri sertifikaadi.

 

  • Sertifikaat on ostmise juhend, et kliendil oleks nutitelerit valides lihtsam otsustada.

Digitaalmeedia ja digitaalse ühendtehnoloogia juhttootja Samsung Electronics Co., Ltd. teatas, et üks Euroopa usaldatumaid sertifitseerimisinstituute TÜV Rheinland andis Samsungi telerile nutiteleri sertifikaadi.

TÜV Rheinland katsetas Samsungi uusi LED-telerite tippmudeleid ES8000, 7500 ja 7000 ning uuris põhjalikult telerite uuenduslikke funktsioone, sealhulgas hääle- ja näotuvastus ning funktsioon Smart Evolution.

Mitmete erifunktsioonidega (näiteks hääle ja liikumise tuvastamine ning riistvarauuendused) Samsungi Smart TV ES8000, 7500 ja 7000 said sertifikaadi „Smart TV advanced”.

Uus sertifikaat on teleritootjatele väga oluline, sest sellega võetakse kasutusele uued nutitelerite katsetamise kriteeriumid, et sertifitseerida järjest suureneva nutitelerite valiku funktsioone ja anda ostjatele nutiteleri ostmisel usaldusväärset nõu.Nutiteleri sertifitseerimisel käsitletakse nii teleri põhiomadust ‒ pildikvaliteeti (sealhulgas eredust, kontrastisuhet ja värve) ‒ kui ka mitmeid nutifunktsioone, näiteks juurdepääs internetile, meiliteenused, suhtlusrakendused, veebibrauser jne.

Samsung kavatseb taotleda „Smart TV” sertifikaate ka teistele Smart TV mudelitele, et kliendid saaksid parema nutiteleri ostmisel sõltumatut nõu.

Samsung kasutab sertifikaatide „Smart TV advanced” ja „Smart TV” logosid ka mitmes turunduskampaanias. „Samsung sai esimese nutiteleri sertifikaadi Smart TV-le, mida tunnustatakse uue teleripõlvkonna juhtiva tootekategooriana,” ütles Samsung Electronicsi ekraanide üksuse uurimis- ja arendusosakonna juhtasepresident Hyogun Lee. „Telerite juhttootjana soovime pakkuda klientidele paremat nutitelerite kasutamise elamust.”

TÜV Rheinland Group loodi 1872. aastal ja see on pakkunud üle maailma sertifitseerimisteenust ligikaudu 140 aastat. Saksamaal Kölnis asuva peakorteriga asutus pakub kvaliteedi ja ohutuse sertifitseerimist 37 valdkonnas.