ITL korraldab tasuta seminari koos IT tippettevõtetega.

6. oktoobril toimuval Tallinna ettevõtluspäeval arutletakse Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) seminaril inimeste väärtustamise üle ettevõtluskultuuris. ITL-i seminar toimub kell 11.00-12.30 Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuse Duetto saalis. Üritus on kõigile tasuta. Info ürituse kohta ning sellele registreerimine toimub aadressil ettevotluspaev.tallinn.ee/programm.

ITL-i juhatuse liikme, Microsoft Eesti juhi Rain Laane sõnul on teema ülimalt aktuaalne. ”Inimesed on tänapäeva enamuse ettevõtluse väärtuslikeim kapital ning nendest sõltub ettevõtte sisemine kultuur, mis kokkuvõttes on oluline faktor firma edukuses,” rõhutab Laane.

Lisaks Rain Laanele esinevad seminaril Datel AS juht Urmas Kõlli ja EMT tehnoloogiadivisjoni direktor Tiit Tammiste ja Ericsson Eesti personalijuht Ülle Matt. Vestlust modereerib Aavo Kokk.

Seminaril püüavad esinejad vastata küsimustele, miks ja kuidas peaks inimest ettevõttes väärtustama, milline on töötajate roll ettevõtte kultuuri kujunemisel, kuidas värvata inimesi ettevõttesse, millised peaksid olema meeskonna liikmete omadused, kuidas hoida töötajaid ning panna neil iga päev silmad särama jne.

Esinejatele saab esitada küsimusi ning ka ise vestlusesse sekkuda. Põhiline on heade mõtete ja algatuste jagamine kuulajatega.

Seminarile on oodatud eri valdkondade inimesed, keda huvitab talendijuhtimine, talentide värbamine ja hoidmine või töötajatest väärtuslike talentide kujundamine oma ettevõtte jaoks.  Oodatud on nii ettevõtete juhid kui osakonnajuhatajad, aga samuti noored, kes plaanivad siduda oma tuleviku inimeste juhtimisega.