IBM kutsub tudengid võistlusele

IBM kutsub tudengid võimeid proovile panema ärikonsultantide võistlusele. IBM Leedu kutsub ka Eesti majandus-, ärijuhtimis-, IT- ja arvutiteaduse tudengeid osalema rahvusvahelisel võistlusel, kus proovitakse IT-konsultantide võimeid ettevõtte juhtimises.

„Eelneval kahel aastal ainult Leedu tudengitele korraldatud võistlus laiendab tänavu oma geograafilisi piire ning kasvab kõiki Baltimaid haaravaks ettevõtmiseks,“ lausus IBM Eesti OÜ turundus- ja kommunikatsioonijuht Kersti Ordlik. „IBM pakub osalejatele võimaluse asuda äriprotsesside professionaalse analüütiku kohale või ohjata infosüsteemide modelleerimist, kasutades seejuures oma oskuseid ja teadmisi ülesannete lahendamiseks, mille on ette valmistanud IBM Baltic Delivery Centre´i konsultandid.“

Kersti Ordliku sõnul võiks tänavu võistlusmomenti muuta pingelisemaks juba see, et mängus on Baltimaade parima ärikonsultandi tiitel. „Ma ei näe põhjust, miks see tiitel ei võiks kaunistada mõne Eesti tudengi CV-d, selline praktikakogemus ning tunnustus tulevad talle hiljem ainult kasuks.“

Võistlusest osavõtjatel tuleb sel aastal lahendada erinevaid analüütilist ja strateegilist mõtlemist nõudvaid ülesandeid, seda tegevust korraldada meeskonnatööna ning lõpuks ka teooria praktikasse viia. Osalevatel tiimidel tuleb analüüsida hüpoteetilise äriüksuse protsesse, selgitada välja probleemid ning pakkuda välja lahendused. Osalejatel tuleb ülesannete teostamisel kasutada inglise keelt ning tegevus toimub piiratud ajaraamis.

IBM kutsub võistluse parimad lõpuüritusele, mis toimub 18. mail Riias. Seal tehakse teatavaks võitjate nimed ning toimub autasustamine. Võitjaid premeeritakse väärtuslike auhindadega ning IBMi diplomitega.

Palun tudengitel registreerida 3-4-liikmelised meeskonnad e-kirja teel aadressil businessrun@lt.ibm.com, edasine info on leitav Facebook´i lehel http://www.facebook.com/IBMBusinessRun . Võistkondade registreerimine kestab 30. märtsini.