LG on müünud juba rohkem kui 10 miljonit 4G LTE nutitelefoni

LTE_10M_1

LG andis teada, et on tänu oma agressiivsele strateegiale 4G LTE turgudel ja edukale tehnoloogiale müünud üle maailma juba rohkem kui 10 miljonit 4G LTE nutitelefoni.

“LG agressiivne strateegia 4G LTE tehnoloogia suunal annab meile võimaluse rahuldada oma klientide vajadusi, aidates ühtlasi saavutada veelgi suuremat edu ülemaailmsetes 4G LTE nutitelefonide müüginumbrites,” ütles Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company president ja CEO. “Olles juba kehtestanud end kui üks suurim tegija antud tegevusalal, jätkame me oma laia ja kvaliteetse 4G LTE nutitelefonide tootevalikuga rahvusvahelisel 4G LTE turul laienemist.”

LG edu antud segmendis on peamiselt tingitud sellest, et 4G LTE turule sai sisenetud juba varakult ja esimestena. Juba eelmisel aastal tutvustas LG populaarseid 4G LTE te-lefone olulistele turgudele nagu USA, Jaapan, Saksamaa ja Lõuna-Korea. Lisaks on viimaste nädalate jooksul alustatud uue LG Optimus G müügilepaiskamisega veel 50 riigis.

Vastavalt Strategic Analytics’i hinnangutele suureneb ülemaailmne 4G LTE nutitelefo-nide tarne käesoleval aastal järsult kuni 275 miljoni seadmeni. Seejuures loodab LG oma 4G LTE nutitelefonide läbimüüki kahekordistada. Lisaks on ettevõte turule toomas uue LG Optimus F seeria, mis pakub kiiret kogemust just neile kasutajatele üle maailma, kel-le turud on alles 3G võrgu pealt 4G LTE-le liikumas.