HTC esitleb uut nutitelefoni ONE X+

HTC esitles täna uut mudelit HTC One X+, oma auhinnatud nutitelefoni HTC One X värskendatud versiooni, mis pakub HTC Sense 4+ kasutusvõimalust Android Jelly Bean platvormil.

„Uue HTC One X+ mudeliga viime me HTC One X’i uuele tasemele,“ ütles HTC Corporationi tegevjuht Peter Chou. „Me pakume oma klientidele superkiiret veebilehitsemist, senisest veelgi paremat kaamerat ja täiuslikumat meelelahutust Beats Audio keskkonnas.“

HTC One X+ on säilitanud One seeria ikoonilise disaini, ülikvaliteetse kaamera ja suurepärase audiosüsteemi ning lisanud juurde jõudlust, aku vastupidavust ja sisemise mälu mahtu. 1,7 GHz neljatuumalise NVIDIA Tegra 3 AP37 protsessori ja 64 GB sisemise mäluga HTC One X+ LTE versioon on kuni 67% kiirem kui HTC One X LTE ning on üks kõige enim hinnatud Android-telefone turul. HTC One X+’i ülikiired tehnoloogiad võimaldavad ladusamat veebilehitsemist, sujuvat mängimist ja graafikatöötlust ning kiiret allalaadimist, mis muudavad telefoni kasutamise lihtsaks ja probleemivabaks.

Lisaks kasvanud jõudlusele on HTC One X+ varustatud ka senisest vastupidavama 2100 mAh akuga, mis võimaldab kuni 50% kauem telefoniga rääkida ja veebi lehitseda või oma lemmikmuusikat ja videoid nautida.

HTC One X+ on loodud selleks, et pakkuda kõige kvaliteetsemat mobiilikogemust. Esmakordselt tutvustatav autoportree-režiim, mis tunneb automaatselt ära ka nurga all kaamerasse vaatava inimnäo ja töötleb vastavalt vajadusele naha ja silmade tooni, võimaldab telefoni esiküljel asuva kaamera abil teha kõrgkvaliteetseid fotosid. Turisti-režiim tagab telefoni valmisoleku pildistamiseks igal hetkel – piisab vaid korraks toitenupule vajutada, kui ekraanilukk deaktiveerub ja kaamera käivitub. Galerii kaks uut vaaterežiimi kuvavad fotosid ja videoid ning rühmitavad neid pildistamisaja ja -koha alusel.

HTC nutitelefonide eksklusiivne audiosüsteem Beats Audio võimaldab autentset, stuudiokvaliteediga heli, mis oma täiustatud audioprofiili, erksa vokaali ja täpsete kõrghelidega tagab täiusliku kuulamiselamuse nii muusika, mängude, filmide kui ka videote juures. Esmakordselt tutvustab HTC One X+ uut „Tap and Go“ funktsiooni, mis ühendab ainult ühe kerge koputuse peale telefoni Beats-kõlaritega, muutes muusika valjult kuulamise imelihtsaks. Ühenduse katkestamiseks piisab samuti ühest kergest koputusest.

HTC One X+, mis pakub HTC Watch 2.0 keskkonna kaudu eksklusiivset võimalust vaadata tuhandeid filme, on sobiv telefon nii kirglikule filmifännile kui ka juhuslikumale kinokülastajale. Sense 4+ juurde kuulub uue rakendusena ka videokeskus, mille abil saad esmakordselt koguda kõik oma videoklipid ühte kohta kokku.

HTC One X+ pakub ka uut veebiteenust HTC Get Started, mis aitab kasutajal läbi arvuti veebilehitseja oma telefoni vaevata seadistada ja käepäraseks häälestada. Selle teenuse loomisel oli eesmärgiks muuta telefoni esmane häälestamine lihtsaks ja tagada algusest peale telefoni maksimaalselt mugav kasutamine. Ühe nupuvajutuse peale võtab telefon kasutusele veebist valitud sätted ja rakendused. Täpsemat teavet leiad veebilehelt start.htc.com.

HTC ONE X+ tuleb Euroopas saadavale oktoobris