HP uus HP ElitePad 900 tahvelarvuti

HP tutvustas täna kauni disainiga HP ElitePad 900 Microsoft Windows 8 tahvelarvutit,  mis on oma funktsioonide, funktsionaalsuse ja kasutajatoega mõeldud ennekõike ärikliendile.

HP ElitePad 900 on üliõhuke ja kerge Microsoft Windows 8 tahvelarvuti, mis pakub sarnaselt HP Elite lauaarvutitele täielikku hooldatavust, tugevdatud turvalisust ja hallatavust. Ergonoomilise kujuga ning mugavalt pihku mahtuval HP ElitePadil on 25,7 cm (10,1“) ekraan, kaalu vaid 0,68 kg ning paksust 9,2 millimeetrit. Kuvasuhe 16:10 maksimeerib ekraanipinna just traditsiooniliste ärirakenduste ning videosisu vaatamiseks. Ülima täpsusega valmistatud ning sobivust ja viimistletust silmas pidavas HP ElitePadis kasutatakse stiilseid tippmaterjale nagu CNC-töötlusega alumiinium ja Corning Gorilla Glass 2. Lisaks kasutab seade Smart Jacketit,  mis pakub kasutajale ühenduvusvalikuid ning aku pikemat vastupidavust koos tahvelarvutit konkreetseteks kasutusviisideks kohandavate spetsiifiliste lisandprogrammidega.

Liikuva töö tegijatele pakub uue põlvkonna Intel protsessoriga HP ElitePad lauaarvuti väärilist jõudlust ning olemasolevate ärirakenduste toetamiseks Intel x86-ühilduvust, see on optimeeritud Windows 8 jaoks ning toetab puute-, pliiatsi- või häälsisendeid. HP ElitePad ühendab energiatõhususe ning nutitelefoni-laadse mugavuse ühilduvusega traditsiooniliste Windows-rakendustega ning pakub lihtsat integratsiooni olemasolevatesse IT-keskkondadesse.

Ainulaadne tootlikkust parandav HP Smart Jacket ökosüsteem ja spetsiaalselt HP ElitePadile loodud lisatarvikud laiendavad tahvelarvuti potentsiaali, muutes selle täielikuks ärilahenduseks:
• HP ElitePad Productivity Jacket – integreeritud klaviatuur, ühenduspordid, SD-kaardi lugeja ning kohandatavad vaatenurgad tagavad täieliku arvutikasutusekogemuse.
• HP ElitePad Expansion Jacket – selleks et liikvel olles rohkem tehtud saaks, lisab USB, HDMI ja muu ühenduvuse. Koos lisavarustuses HP ElitePad Jacket akuga on aku eluiga veelgi pikem.
• HP ElitePad Rugged Jacket pakub täiendava kaitsega HP ElitePad dokki, mis tagab kasutusvõimaluse äriklassi lauaarvutina koos lisaklaviatuuri ja ekraaniga ning ühtlasi laeb tahvelarvutit. Samuti võib seda fantastilise multitegumtöö jaoks kasutada tahvelarvuti häälestamiseks teise kuvarina.
• HP Executive Tablet Pen võimaldab kasutajal kirjutada sõnumeid ja märkmeid oma loomuliku käekirjaga otse ekraanile kas salvestamiseks või sisestatud teksti konvertimiseks teiste rakenduse tarbeks.

HP ElitePad tahvelarvuti 1080p ettepoole suunatud videokaamera ja 8-megapiksline LED-välgu ja kaasasoleva tagakülje kaamera CyberLink YouCam tarkvaraga aitavad kasutajatel lihtsalt näost-näkku suhelda, luua kõrglahutusega (HD) veebivideoid või salvestada koolitusvideoid kõrgete tootmiskuludeta.

HP Labs tehnoloogiais kasutav uus HP PageLift on rakendus, mis pabertahvlist, paberlepingust või muust dokumendist salvestatud fotot automaatselt kärbib, orienteerib ja õigesti valgustab, nii et see on valmis kasutamiseks või jagamiseks, vajamata käsitsi töötlemist. Lisaks saavad kasutajad oma HP ElitePadilt lihtsalt printida otse kõigile ePrinti võimaldavatele HP printeritele või HP võrguprinteritele, vajamata selleks ajurite allalaadimist. HP ElitePad aitab ka väikestel töögruppidel ühenduda HP Wireless Hotspoti – arvutirakendusse, mis võimaldab kasutajatel jagada internetiühendust ja võrgumahtu.

Täiendava tarkvara hulgas on CyberLink meediarakendus, mille abil kasutajad saavad hallata ja luua audio- ning videosisu sama lihtsa liidese abil kui teistel HP äriarvutitel. Lisaks saavad kasutajad stereomikrofoni ja kõrvaklapipesa kaudu salvestada ja kuulata rikkaliku SRS Audio heliga audiomaterjale.

Teabehalduse teeb lihtsaks Evernote, mis jäädvustab, salvestab ja sünkroonib teavet seadmete vahel, pakkudes muljetavaldavat kiire otsingu võimalust. Skitch tarkvara lihtsustab koostööd kolleegidega, lisades piltidele kiirelt pealkirju või joonistusi.

HP ElitePad on täielikult hooldatav, klientidel on võimalik pääseda paneeli, aku, emaplaadi ja kere juurde, aidates lühendada töökatkestusi ning hoida tundlike andmeid ja seadmeid turvalisena in-house. Lisaks pakub ElitePad 900 äriklassi andme-, seadme- ja identiteedikaitset HP Client Securitylt, mis hõlmab HP BIOS Protectionit, Security Manageri ja HP Drive Encryptioni. Täiendavateks turvafunktsioonideks on Device Access Manager, Computrace ja Sparekey.