Samsung tõi turule uued objektiivid ja GALAXY kaamera NX1000

Samsung  teatas uute toote – NX1000 – lisamisest NX-tootesarja. NX1000 annab tunnistust Samsungi pühendumisest uuenduslike toodete arendamisele, mis vastavad kasutajate vajadustele ja pakuvad tugevat konkurentsi turul olevatele toodetele. NX 1000 müügihind on 499 eurot.


NX1000 on lihtsalt kaasaskantav seade ja tänu pilkupüüdvale kompaktsele disainile on see peale heade kasutusomaduste ka ilus. Funktsioonid, nagu Smart Auto 2.0 ja Smart Link Hot Key muudavad pildistamise ja suurepäraste piltide kohese jagamise lihtsamaks.

2012. aastal tutvustas Samsung esimesena oma kompaktkaamerate mudelisarjal (NX1000) Wi-Fi ühenduse võimalust. Nüüd lisanduvad sellele 12–24 mm F4-5.6 ED ülilaia suumiga objektiiv ja 45 mm F1.8 keskmiselt kuni suurelt vahemaalt pildistamiseks mõeldud fikseeritud fookuskaugusega objektiiv.

Kergus, kaasaskantavus ja kasutusmugavus

Uued objektiivid lisanduvad NX-tootesarja ja pakuvad pildistamishuvilistele võimalust kasutada oma loovust maksimaalselt, samas jääb fotovarustus kergeks ja lihtsasti kaasaskantavaks.

Tänu ülilaiale vaatenurgale sobib 12–24 mm F4-5.6 ED objektiiv väga hästi maastikupiltide tegemiseks või kitsastes siseruumides pildistamiseks. See sobib reisifotode tegemiseks, kuna kaalub vaid 208 grammi ja seda on kompaktse kuju tõttu lihtne kaasas kanda. Pildi kvaliteeti parandab üks üliväikse hajuvusega klaaslääts ja kaks asfäärilist klaasläätse tagavad suurepärase teravuse ja madala kromaatilise moonutuse taseme.

Keskmiselt kuni suurelt vahemaalt pildistamiseks mõeldud fikseeritud fookuskaugusega objektiivi otsivatele fotograafidele on mõeldud Samsungi 45 mm F1.8 mudeli, mis pakub tavapärasest paremat väljasügavust koos uduse taustaga, aidates luua kauni taustakumaga portreefotosid. Nutikas F1.8 ava lubab suurepäraselt pildistada ka öösel või siseruumides ning samm-mootor võimaldab kasutada sujuvat ja ülivaikset autofookust. Objektiivis on kombineeritud kerge kaasaskantavus, tugev metallkorpus ja metallist kinnitus. Lisaks ühildub 45 mm objektiiv Samsungi i-Functioni süsteemiga, mis võimaldab kasutajatel kerge vaevaga reguleerida säriaega, ava suurust ja ISO-sätteid.

Sisseehitatud Wi-Fi mudelil NX1000

Samsungi NX-seeria kompaktkaameral NX1000 on sisseehitatud Wi-Fi-tehnoloogia, mis võimaldab ühenduda juhtmevaba võrguga lisakaarte või -seadmeid kasutamata. NX1000-l on 20,3-megapiksline APS-C CMOS-andur, mis aitab teha kvaliteetseid külluslike värvide ja detailidega pilte.