Dell sülearvuti kaskokindlustus

Esimesena Eestis hakkas üks Eesti vanimaid arvutifirmasid MAX 123 pakkuma Delli sülearvutitele kaskokindlustust. Dell sülearvuti kaskokindlustus on koguriskikindlustus, mis kehtib kogu maailmas. Kindlustatud on kõik ootamatud ja ettenägematud kahjud nagu näiteks:
• sülearvuti ettevaatamatul käsitlemisel tekkinud kahju (mahakukkuminene, klaviatuurile sattunud vedelik);
• ülepingest põhjustatud kahju;
• röövimine, vandalism või vargus autost;
• koduloomade poolt põhjustatud kahju;
• tulekahjust või loodusõnnetusest põhjustatud kahju.
1-aastane kaskokindlustus sisaldub sülearvuti hinnas ja kliendile lisakulutusi ei too. Kindlustusperioodi pikendamise eest 2- või 3 aastani on vaja tasuda vastavalt 6,4% või 7,5% arvuti ostuhinnast.
Sülearvuti kasutaja jaoks teeb elu eriti mugavaks asjaolu, et kahjukäsitluse juhtimise ja kahjujärgse remondiga tegeleb arvuti müüja MAX 123 ise ning remondi ajaks võimaldatakse kliendile ka asendusarvuti. Olles hetkel kõrgeima soovitusindeksiga (NPS) arvutifirma turul, on inimesel peale kahjukäsitluse lõppu 70% juhtudest võimalus oma taastatud sülearvuti kätte saada juba samal tööpäeval.
Sülearvuti kaskokindlustust omavad kõik alates 27. septembrist 2012 MAX 123-st soetatud uued Dell sülearvutid. Eesti turul ainulaadset kindlustustoodet pakutakse koostöös Salva Kindlustus AS-ga.
Nüüd võib juhtuda!
Loe kaskokindlustustootest lähemalt > http://max.us4.list-manage.com/track/clicku=fd7ccca19ebc0bab6de12f7c9&id=846b920733&e=b26ebc157f