-
Jõhvi haigla integreerib koostöös Vaata Maailmaga tegevusteraapiatesse robootika - 13. august 2018
-
FW: Sony tõi turule 4K HDR-telerite MASTER-seeria, kuhu kuuluvad AF9 OLED ja ZF9 LCD on koduse pildikvaliteedi tippsaavutus - 8. august 2018
-
FW: Skype toetab tudengite magistriõpinguid 8000 euroga - 8. august 2018
-
FW: Pressiteade: Eesti võistlejad saavad Robotexil osaleda poole soodsamalt - 8. august 2018
-
FW: Pressiteade: Robotex koolitab robootikaringide juhendajaid - 8. august 2018
-
FW: RIA hoiatab võrguseadmete vastu suunatud rünnete eest - 28. juuli 2018
-
FW: Agentuur A.W.Olsen & Partners lõi maailma parima kampaania riigisektori jaoks - 18. juuli 2018
-
FW: Pressiteade: Levikom toob turule uudsed suvilatele ja maakodudele mõeldud paketid - 18. juuli 2018
-
Nokia 3.1 jõuab Eestisse - 16. juuli 2018
-
FW: Sony avas fotograafiaveebi α Universe - 13. juuli 2018
Dell sülearvuti kaskokindlustus
Esimesena Eestis hakkas üks Eesti vanimaid arvutifirmasid MAX 123 pakkuma Delli sülearvutitele kaskokindlustust. Dell sülearvuti kaskokindlustus on koguriskikindlustus, mis kehtib kogu maailmas. Kindlustatud on kõik ootamatud ja ettenägematud kahjud nagu näiteks:
• sülearvuti ettevaatamatul käsitlemisel tekkinud kahju (mahakukkuminene, klaviatuurile sattunud vedelik);
• ülepingest põhjustatud kahju;
• röövimine, vandalism või vargus autost;
• koduloomade poolt põhjustatud kahju;
• tulekahjust või loodusõnnetusest põhjustatud kahju.
1-aastane kaskokindlustus sisaldub sülearvuti hinnas ja kliendile lisakulutusi ei too. Kindlustusperioodi pikendamise eest 2- või 3 aastani on vaja tasuda vastavalt 6,4% või 7,5% arvuti ostuhinnast.
Sülearvuti kasutaja jaoks teeb elu eriti mugavaks asjaolu, et kahjukäsitluse juhtimise ja kahjujärgse remondiga tegeleb arvuti müüja MAX 123 ise ning remondi ajaks võimaldatakse kliendile ka asendusarvuti. Olles hetkel kõrgeima soovitusindeksiga (NPS) arvutifirma turul, on inimesel peale kahjukäsitluse lõppu 70% juhtudest võimalus oma taastatud sülearvuti kätte saada juba samal tööpäeval.
Sülearvuti kaskokindlustust omavad kõik alates 27. septembrist 2012 MAX 123-st soetatud uued Dell sülearvutid. Eesti turul ainulaadset kindlustustoodet pakutakse koostöös Salva Kindlustus AS-ga.
Nüüd võib juhtuda!
Loe kaskokindlustustootest lähemalt > http://max.us4.list-manage.com/track/clicku=fd7ccca19ebc0bab6de12f7c9&id=846b920733&e=b26ebc157f