Uptime toetab silmapaistvaid väikekoolide robootikaklubisid

Lapsi toob huvitegevuse juurde tahtmine uusi asju proovida, rõõm oskusest midagi oma kätega teha. Robootikute puhul on selleks tunne kui sinu kirjutatud esimene kood paneb roboti käsklustele alluma ja sinu tahtmise järgi käituma.

Soovime, et kõik lapsed saaksid tegeleda lisaks spordi- ja muusikaringidele ka tehnoloogiaga, võimaluse läbi mängu tutvuda eemalt vaadates nii keerulise asjaga nagu robootika. Vahvaid iseliikureid saab ehitada ja programmeerides ellu äratada juba ainuüksi legoklotsidest.

Julgustame ka väiksemaid piirkondi robootikaringe avama ja käigus hoidma. Just seetõttu on tarkvara arendamisega tegelev ettevõte Uptime oma õla alla pannud silmapaistvatele väikekoolide robootikaklubidele, toetades neid varustuse soetamisel ja klubi tegevuse arendamisel.

Kuus tiimi Väike-Maarjast, Rakkest, Sakust ja Kostiverest osalevad juba homme algaval Robotexil, et oma uued või täiustatud robotid seal tõeliselt proovile panna.

Loodame, et kõigil meie võistlejatel on lõbus ning neil jätkub entusiasmi ja jaksu ka järgmistel aastatel ringitegevusest ja võistlustest osa võtta, sest harjutamine teeb meistriks.