Ajujahi auhinnafond tõusis ligi 100 000 eurole

Selle aasta Ajujaht seab fookuse veelgi tugevamalt sellele, et osalejad, kes läbivad mitmeetapilise kandideerimisvooru edukalt, enda äriidee elluviimise suurendamiseks kohtuksid just õigete inimestega, sh edukad ettevõtjad, investorid, valdkonna eksperdid ja nõustajad. Lisaks kontaktivõrgustiku laiendamisele saavad Ajujahil osalejad võimaluse õppida nii Eesti kui ka välismaa tippkoolitajate ja praktikute käe all kõiki olulisi aspekte enda äriidee esitlemise ja ettevõtte juhtimisega seoses nii Eestis olles kui ka reisil Helsinkisse. Parimatel äriidee autoritel avaneb võimalus osaleda rahvusvahelisel alustavatele ettevõtetele suunatud konverentsil MIT Istanbulis (http://www.mitgsw.org).

Ajujahil osalemiseks on tarvis läbi mõelda äriidee ja komplekteerida selle elluviimiseks vajalik meeskond ning sisestada see ajavahemikus 12. september – 25. oktoober 2011 aadressil www.ajujaht.ee. 100 parimat saavad võimaluse esitada oma ideed tippettevõtjatest koosnevale žüriile, kelle täpne koosseis on komplekteerimisel. Žürii valib välja 20 finalisti, kes läbivad arenguprogrammi, mille käigus tegeletakse intensiivselt äriidee turuküpseks arendamisega. Konkurss lõppeb parimate väljaselgitamisega, kelle vahel läheb jagamisele 95 000 EUR suurune auhinnafond, mis on stardikapitaliks kindlasti mõnele uuele Eesti ettevõtluse ja innovatsiooni eduloole.

Ettevõtluskonkursi Ajujaht eesmärk on aidata noori talente uuenduslike ettevõtete loomisel. Konkursi ellukutsuja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS). 95 000 eurose auhinnafondi panevad tänavu kokku järgmised edumeelsed ettevõtted ja organisatsioonid: SEB Pank, ABB, Webmedia, Skype, NASDAQ OMX, Technopolis Ülemiste, Tallinna Teaduspark Tehnopol, Briti Nõukogu, Kredex, Terviseparadiis, Heateo SA, Avision, Apple, IM arvutid Tallinna, Tartu linn.
Ajujahi aitavad ellu viia BDA Consulting, Invent Baltics ja Connect Eesti.

Lisainfo:
http://www.ajujaht.ee/