Fullsize 2015. kalendri pildistamise tiim!

Hobiautod stardivad suvele vastu Tallinna Lauluväljakult!

Fullsize 2015. kalendri pildistamise tiim!
Fullsize 2015. kalendri pildistamise tiim!

Reedel, 1. mail 2015 toimub Tallinna Lauluväljakul suurejooneline hobiautode avashow, millega kaasneb ka sõidukite ühissõitmine ehk kruiis. Üritusega alustavad hobiautod, millest enamiku moodustavad Ameerika päritolu autod, oma suve-hooaega. Üritus on kõikidele osalejatele ja pealtvaatajatele tasuta.

Autod alustavad kogunemist Lauluväljaku territooriumil kell 15.00. Suurem tehnikaparaad algab ürituse lõppedes, orienteeruvalt kell 19.00. Osalema oodatakse üle 200 mootorsõiduki.

Üritus toimub juba 10. aastat ning selle üks eesmärkidest, lisaks hooaja avamisele, on pöörata üritusel osalejate ning kaasliiklejate tähelepanu ohutule ja turvalisele liiklemisele. Räägitakse ohutu liiklemise teemadel, tutvustatakse erinevaid autospordi võimalusi ja -võistlusi, mis on kooskõlastatud Eesti Autospordi Liiduga ja kus on alati täidetud kõik esmased turva- ja ohutusnõuded. Kohapealset meeleolu aitab luua päevajuht, lähemalt näidatakse ja tutvustatakse huvitavamaid autosid.

Tallinna Lauluväljakul toimunule järgneb suurejooneline afterparty, mis toimub American Beauty autosalongis, Läike põik 2, Rae vald. Afterparty peaesinejaks on Soome menukas rock-bänd „Peer Günt“!

Korraldajad loodavad ka kaaskodanike mõistvat suhtumist, kuna kesklinnas on reedel, 1. mail, kella 15.00 – 20.00 vahel liiklemas tavapärasest enam suurekaliibrilisi sõidukeid.

Üritust korraldab MTÜ Baltic Hot Rod Association (BHRA).

Lisainfot ürituse kava ning afterparty kohta: www.bhra.ee

One thought on “Hobiautod stardivad suvele vastu Tallinna Lauluväljakult!”

Kommenteerimine on suletud.