Canon laiendab oma X MARK I kalkulaatorite sarja

Canon teatas täna, et laiendab oma X MARK I kalkulaatorite sarja kolme uue kaasaskantava ja tegusatele äriinimestele sobiva kalkulaatori turuletoomisega. Stiilsetes ja funktsionaalsetes uutes X MARK I Card, X MARK I Pointer ja X MARK I Keypad RF mudelites on kombineeritud Canoni juhtiv kalkulaatoritehnoloogia ja sarjale X MARK I omane stiil.

X MARK I Card – kompaktne, kerge ja nutikas

Uus X MARK I Card on pangakaardimõõtu vastupidav ja võimas kaheksakohaline kalkulaator, mis sobib just näiteks ärireisidele kaasavõtmiseks. Tänu selle kompaktsele, õhukesele ja kergele kerele mahub see ka kõige väiksemasse kotti või kausta vahele. Kalkulaatori X MARK I Card alumine korpus on alumiiniumist ning selle disain on läikiva musta või valge viimistlusega.

X MARK I Pointer – osutage, esitlege, arvutageX MARK I Pointer kätkeb endas uudset kõik-ühes-seadet, mis lahendab nii matemaatilisi võrrandeid kui toimib esitlustel ka laserosutina. Kõikjale lihtsalt kaasavõetav X MARK I Pointer on parim valik müügi ja esitlustega tegelevatele inimestele, võimaldades sisseehitatud laserkiire abil ekraanil olulistele asjadele tähelepanu juhtida. Seadme vedelkristallekraan näitab kuni kaheksat numbrit ning salvestamise ja taastamise funktsioonid võimaldavad kasutajatel olulist infot vastavalt vajadusele salvestada ja taastada. Ergonoomilise kujundusega ja seega ka mugavalt käeshoitava X MARK I Pointer’i kere on õhuke ja kerge ning selle korpus on hõbedasest alumiiniumist.

X MARK I Keypad RF – arvutage ekraanil või peos

Uus ja nutikas kaks-ühes-kalkulaator X MARK I Keypad RF sobib näiteks pidevalt sülearvutiga ringi reisivatele äriinimestele, pakkudes Macile või PC-le kasutusvalmis juhtmevaba numbriklahvistiku funktsiooni[i]. Tänu selle kümnekohalisele ekraanile saab kalkulaatorit kasutada nii kiirete arvutuste tegemiseks kui lülitada kiirelt ka sülearvutis juhtmevaba numbrisisestuse funktsioonile. Lisaks nutikatele funktsioonidele on X MARK I Keypad RF pealmine korpus ja nupupealsed läikiva viimistlusega. Seade on saadaval nii valges kui mustas värvitoonis.

Nutikad ja keskkonnasõbralikud kalkulaatorid

Kõik uue X MARK I tootesarja mudelid on Canoni kalkulaatoritele omaselt väikse keskkonnamõjuga. Iga mudeli teatavad osad on toodetud osaliselt Canoni ümbertöödeldud plastikmaterjalidest. Lisaks sellele töötab kalkulaator X MARK I Card täielikult päikesetoitel ning mudelid X MARK I Pointer ja X MARK I Keypad RF on mõlemad varustatud automaatse väljalülitusfunktsiooniga, mis lülitab seadmed automaatselt teatava passiivsusaja[ii] järel välja, vähendades nii tarbetut energiakasutust.

 

Mudelid X MARK I Card ja X MARK I Keypad RF on saadaval alates 2011. aasta novembrist ning X MARK I Pointer detsembrist.

 

Canon Europe

Canon Europe on regionaalne müügi- ja turundusettevõte, mis esindab 120 riigis tegutsevat kontserni Canon Inc. Ettevõte annab tööd enam kui 11 000 inimesele Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. Canoni tooteportfelli kuuluvad digitaalseid kompakt- ja peegelkaamerad, televisioonis kasutatavad objektiivid, kaasaskantavad röntgeniaparaadid, mitmefunktsioonilised ja professionaalsed printerid ning nendega seotud teenused. Canon investeerib suures mahus uurimis- ja arendustöösse, et tagada oma klientidele alati kõige paremad ja uuenduslikumad tooted ja teenused. Alustades harrastusfotograafidest ja lõpetades suurte trükiettevõtetega võimaldab Canon kõigil oma klientidel teoks teha nende enda kirge piltide vastu.

Lisateavet Canon Europe’i kohta leiate aadressilt www.canon-europe.com.