Uus iPad Mini jõudis Eestisse

iPadminiRD_Svr_PSR_PF_PB_PRINT-p187go18t11jevtrk1dfa1c5dusm

Tänasest saab IM Arvutite müügisalongides tutvuda uue iPad Miniga. Apple’i uue tahvelarvuti soetamiseks peavad kliendid aga ootama 2014. aastat.

“Alates tänasest on uut iPad Mini kõigis IM Arvutid ja iDeal müügisalongides võimalik ise vaadata ja käega katsuda, aga hoolimata ametlikust müügiletulekust on nõudlus pakkumisest mäekõrguselt üle – mitte ainult Eestis, aga ka mujal maailmas,” ütles Apple’i toodete müügiga tegeleva firma IM Arvutid AS tegevjuht Jaanus Treilmann. Tema sõnul on enamikel Apple’i uut tahvelarvutit soetada soovivatel klientidel põhjust oodata 2014. aasta algust.

iPad Mini suurimateks uuendusteks on 7,9-tolline Retina-ekraan, mille resolutsioon on võrdne tahvelarvuti 9,7-tollise ekraaniga suurema vennaga. Samuti on uus iPad Mini eelkäijast võimsam, kasutades Apple’i uut 64-bitist A7 kiipi, mis võimaldab vaatamata vähenenud mõõtmetele jätkuvalt 10-tunnist aku kestvust.

Uue iPad Mini hinnad algavad 399 eurost (iPad Mini WiFi 16GB mudel). Mobiilse andmeside võimalusega iPad Mini hinnad algavad 519 eurost (16GB mudel). Värvivalikusse kuuluvad hõbedane ja kosmosehall.