Philips InRange seadmed aitavad varal silma peal hoida

Philipsi tutvustas Saksamaal toimunud tehnoloogiamessil IFA oma uut tootesarja InRange. InRange’i abil on voimalik silma peal hoida oma kodul ja väärisasjadel. InRange tehnoloogia ühendab Philipsi seadmed nutitelefonide ja arvutitega, voimaldades seeläbi jälgida näiteks kodus toimuvat voi leida kiirelt üles kaotatud mobiiltelefon.


In.Sight on kodune turvasüsteem kaamerapildi jälgimiseks arvutist voi nutitelefonist. In.Sight kaamera reageerib liikumisele ja häälele ning laeb salvestatava videomaterjali üles pilves asuvale Dropboxi kontole. Lahendus toimib Windowsi ja Apple’i arvutites ning Apple’i ja Androidi mobiiliplatvormidel.

In.Sight lapsemonitoriga saab jälgida lapse tegevust videokaamera abil, voimaldades pilti vaadata ka mitmest seadmest korraga. HD-kvaliteediga kaamerale on sisse ehitatud öörežiim lapse jälgimiseks pimedas, samuti edastab lapsemonitor heli kahepoolselt, et ema-isa saaksid lapsega vajadusel ka teisest ruumist suhelda. Lisaks on lapsemonitori sisse paigaldatud sensorid ruumi temperatuuri ja niiskuse mootmiseks, veendumaks et keskkond on lapsele sobilik.

Philips InRange on ohuke, krediitkaardisuurune saatja, mille saab panna rahakoti vahele. InRange loob Bluetoothi abil ühenduse nutiseadmega (iPhone’i ja iPadiga) ning annab teada, kui ühendus seadmega on katkenud. Sellega hoitakse ära näiteks nutitelefoni unustamine kohvikusse voi lennujaama. InRange aitab juba kaotatud telefoni ka üles leida, kuna saatjal on funktsioon, mille abil on voimalik telefon helisema panna.

Eestis peaksid InRange seadmed müügile joudma 2012. aasta lopus.