Share
Uus HTC One nimetati MWC messil parimaks uueks nutitelefoniks

Uus HTC One nimetati MWC messil parimaks uueks nutitelefoniks

GEEile, 28. veebruaril pälvis HTC uus mudel HTC One Global Mobile Award auhinna parima nutitelefoni, mobiilse seadme ja tahvelarvuti kategoorias.

Auhind tunnustab mobiilset seadet, mis žürii hinnangul võiks sel aastal olla turul kõige edukam ning pakub murrangulisi võimalusi, omadusi ja disaini või funktsionaalsust. Stiilse disaini, revolutsioonilise koduekraani, võimsa audio ja läbimurdelise kaameratehnoloogiaga on HTC One selgelt mõjutanud selleaastast Mobile World Congress’i ja avaldanud muljet nii žüriile kui ka delegaatidele.

 

“Meil on äärmiselt hea meel, et nii tarbijad kui ka žürii on HTC One nii soojalt vastu võtnud. Seda seadet on arendatud aastaid ning oleme selle üle väga uhked. Me usume, et tänu põnevatele omadustele nagu BlinkFeed, BoomSound, UltraPixel kaamera ja zero gap alumiiniumist disain, muudab HTC viisi, kuidas inimesed kasutavad enda nutitelefone,” ütles HTC turundusdirektor Benjamin Ho auhinda vastu võttes.

 

HTC One on pälvinud tunnustust ka Tech Radar’ilt (“Best Phone” ja “Best in Show”) ning Mobile Geeks’ilt (“Best Smartphone”)

HTC One Global Mobile Award 2013