Uued HTC Desire 601 ja HTC Desire 300

Uued HTC Desire 601 ja HTC Desire 300 nutitelefonid pakuvad kasutajatele kõrgekvaliteedilist kasutuskogemust taskukohase hinnaga.

Lisaks Desire perekonna laiendamisele tutvustab HTC ka uut eresinises toonis (Vivid Blue) HTC One ja One mini nutitelefoni ning Bluetooth’i bassikõlarit HTC BoomBass, mis koos HTC BoomSoundiga pakub kasutajale suurepärast heli.

HTC Desire 601
HTC Desire 601

HTC Desire 601: võimas nutitelefon kõigile

Uus HTC Desire 601 nutitelefon on varustatud nii HTC BlinkFeed’i, HTC Zoe’i, Video Highlights’i kui ka HTC BoomSound’iga. HTC Zoe rakendus pakub kasutajale võimaluse äratada pildid kolmesekundiliste videotega “ellu“ ning neid hõlpsasti toimetada. Video Highlights viib kaamera kasutuskogemuse uuele tasandile luues kõrghetketest koosneva voo, mis kuvatakse nutitelefoni 4,5 tollisel qHD ekraanil. Neid 30-sekundilisi videomontaaže on lihtne luua ja jagada ning personaalsema mälestuse loomiseks on võimalik kasutada ka eelseadistatud teemavalikut.

 

HTC Desire 601 tagumisel küljel asub 5MP kaamera ning nutitelefoni kaks eesasetsevat HTC BoomSound kõlarit ja 4,5 tolline ekraan loovad suurepärase ja kõrgekvaliteetse audiovisuaalse kogemuse. Uus Desire 601 on varustatud Qualcomm Snapdragon 400 kahetuumalise 1.4GHz protsessoriga ja LTE’ga, et võimaldada superkiire muusika ja HD video striimimine.

 

HTC Desire 300
HTC Desire 300

HTC Desire 300

: võimas madalama hinnaklassi nutitelefon

Uuel HTC Desire 300 nutitelefonil on 4,3 tolline ekraan, Qualcomm Snapdragon kahetuumaline 1GHz protsessor ning HTC BlinkFeed, mis toob kasutajale personaalse ja kõige uuema sisu otse koduekraanile.,

 

HTC BoomBass

HTC BoomSound viis nutitelefonide helikogemuse HTC One nutitelefoniga uuele tasemele, kuid nüüd on HTC tõstnud BoomBass’iga lati veelgi kõrgemale. HTC BoomBass on kompaktne Bluetooth’i bassikõlar, mis pakub kombineeritult HTC BoomSoundiga selgemat ja võimsamat bassiheli.

 

Hind ja saadavus

Uus HTC Desire 601 tuleb esialgse informatsiooni kohaselt müüki septembri lõpus hinnaga ca 350 EUR ning HTC Desire 300 tuleb esialgse informatsiooni kohaselt müüki oktoobri teises pooles hinnaga ca 180-200 EUR.  Uued eresinised HTC One nutitelefonid on saadaval valitud turgudel alates Q4 2013 ja HTC BoomBass on saadaval HTC Accessory Store’st alates oktoobri keskpaigast (http://www.htcaccessorystore.com)

 

HTC One mini Vivid Blue 6V HTC One Vivid Blue_3V