Uue kontseptsiooniga iDeal pood

Laupäeval, 20. oktoobril, kell 11.00 avas IM Arvutid uue kontseptsiooniga ametliku Apple’i esindussalongi Kristiine keskuses.Uus Apple Premium Reseller v2.0 kontseptsioon on detailideni läbimõeldud esinduspoe lahendus, mis on kasutusel vaid valitud Apple’i esindustes üle maailma. “Pood on teatud suuruse ja ülesehitusega, kus on mugav ja mõnus tooteid vaadata, katsuda, valida, saada head nõu ja osta,” selgitas IM Arvutid tegevjuht Jaanus Treilmann. Tegemist on juba kolmanda uue kontseptsiooniga poega Eestis.

Avamispäeval on kõik arvutid uues salongis -10% allahindlusega. Esimesele 100-le külastajale on eksklusiivne kingitus ja päeva lõpus toimub suur loos, kus loositakse välja kolm iPod Shuffle’it. Terve päeva jooksul saab iDeal salongis kuulata iPadi bändi Padman

esinemist.

Esmakordselt jõuavad homme müügile ka kauaoodatud iTunes kinkekaardid. Kaart on populaarne kingiidee, millega saab osta iTunes poest muusikat, filme, rakendusi ja palju muud. Kaardid on väärtuses 15, 25 ja 50 eurot ja eksklusiivselt saadaval ainult iDeal ja IM Arvutid salongides.

IM Arvutid AS on suurim ja kogenuim Apple’i edasimüüja Eestis ning Apple’i ametlik hoolduspartner. Ettevõte tegutseb alates 1993. aastast, omades hetkel 11 Apple’i kauplust, nendest 4 Tallinnas, 1 Tartus, 2 Riias, 1 Vilniuses ja tütarettevõtet 4 kauplusega Soomes. IM Arvutid 2011. aasta müügikäive oli 7,4 miljonit eurot.