EU domeenid kommihinnaga 28.50

Täna on kena päev, domeene saab kommihinna eest. Ise kasutan Zone.ee teenuseid ja olen vägagi rahul. Majutad sad oma uut domeeni Zones või mujal. Päikest.

Pressiteade

Peagi saabuva Euroopa päeva (http://www.euroopapaev.ee/) ja värskema välimusega Zone.eu veebi käivitamise tähistamiseks pakume oma kasutajatele 100 EU domeeni registreerimiseks soodushinnaga.

Täna, 7. mail, algusega kell 10:00, on https://www.zone.eu keskkonnas ühe EU domeeni registreerimise hind 28.50 EEK (koos käibemaksuga). Sellise ahvatleva hinnaga läheb registreerimisele kokku 100 EU-lõpulist domeeninime.
Ainus meiepoolne tingimus domeeni registreerimisele on, et iga ZoneID omanik saab endale registreerida ühe (1) domeeni. Olgu domeen lühike, pikk, täpitähtedega või ilma, registreeritud eraisikule või firmale, on selle registreerimise hinnaks ikka 28.50, kui oled esimese saja registreerija hulgas.
Tippdomeenis EU, mis sümboliseerib internetis Euroopa Liitu, on registreeritud üle kolme miljoni domeeni. Eestisse on registreeritud üle 10 000 EU domeeni.
Ühe EU domeeni registreerimise hind Zone.eu keskkonnas on tavaliselt 125 EEK.

One thought on “EU domeenid kommihinnaga 28.50”

 1. EU kohta on see odav tõesti. Kui aga pikematest sooduskampaaiatest rääkida, siis näiteks Godaddy hetke hinnakiri on selline (umbkaudsed hinnad, sõltuvalt dollari kursist):

  .INFO 11 kr
  .US 37 kr
  .MOBI 86 k
  .ME 110 kr

  Kusjuures INFO on juba pikemat aega 11 kr ($0.89) tasemel olnud. Kas seda tõesti siis keegi ei taha?

Kommenteerimine on suletud.