Novatours avas uue hotellide broneeringukeskuse Travel On Spot

travelonspot comNovatours avas interaktiivse hotellide ja külaliskorterite otsingu- ning broneerimissüsteemi Travel On Spot, kust leiab eriti laia majutuse valiku kogu maailmas, nii puhkuse- kui ka ärireisideks.

Novatours gruppi kuuluv kaubamärk Travel On Spot on loodud eesmärgiga laieneda uutesse turusegmentidesse. „Pikaajaline kogemus on andnud meile paljudes riikides partnereid ning võimaldanud meil luua laiaulatuslik hotellide andmebaas,“ ütles Novatours grupi peadirektor Linas Aldonis.

Uus süsteem on suunatud eelkõige Balti riikide elanikonnale ning peaks rahuldama välisturismi osakaalu kasvust tulenevat nõudlust. Travel On Spot süsteemis on hetkel enam kui 90 000 hotelli, kokku 174 riigist. Majutusvariantide hulk on erinev – külaliskorteritest kuni luksuslike viietärnihotellideni, nii puhkuse- kui ärireisideks.

Kasutajad saavad majutust otsida ja osta kodulehel www.travelonspot.com olevast e-poest. Broneeringu eest tasumine toimub enim levinud online-makseviisidega.

Süsteemi eelised teiste sarnaste lahenduste ees on Aldonise sõnul madalaima hinna garantii, kvaliteetne sisu, võimalus ööpäevaringseks klienditoeks ning mugavad makseviisid.

Broneeringukeskus Travel On Spot

Hotellide broneerimissüsteem pakub praegu enam kui 90 000 erineva kategooriaga hotelle 174 riigis. Travel On Spot on kohaldatud Baltikumi klientidele – hotellide kirjeldused, broneerimisprotsess ning klienditugi on telefoni teel 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Asjatundlik tugi nii hotelli valimisel ja broneeringu tegemisel, kui reisi ajal on alati telefonikõne kaugusel.

Lisaks on kliendil võimalus igal ajal vaadata, muuta või tühistada oma tellimusi, vaadata tellimuste ajalugu ja arveid. Tasuda saab internetipangas, krediitkaardiga või PayPal maksesüsteemi kaudu.

2 thoughts on “Novatours avas uue hotellide broneeringukeskuse Travel On Spot”

Kommenteerimine on suletud.