Toshiba esitles uut 3D nutitelerite sarja

Toshiba esitles täna oma värskendatud 3D-valmiduses Full HD nutitelerite sarja ning põhjalikult uuendanud LCD- ja LED- telereid. Uued telerid jõuavad Euroopas müügile 2012. aasta teises kvartalis. Baltikumi turu jaoks luuakse online-rakenduse lokaalne sisu.

Toshiba on täiustanud telereid sellistes võtmevaldkondades nagu pildikvaliteet, ühenduvus ja kasutusmugavus. Uuendatud või ümberdisainitud on LED-telerite seeriaid VL, TL, RL, HL, EL ja DL, samas kui LV- ja AV-seeria LCD-telerid on saanud kerge värskenduse. TL- ja VL-seeria pakuvad kaht erinevat võimalust 3D meelelahutuseks.

Toshiba TL933/963 sisaldab uusimat Toshiba 3D tehnoloogiat ja 3D aktiivprille (saadaval lisavarustusena), Toshiba VL963-l on 3D passiivtehnoloogia 4 paari 3D prillidega. Telerid suudavad 2D pildi teisendada 3D-ks, pakkudes nii 3D kvaliteedis kõiki telesaateid ja koduvideosid.

Andy Bass, Toshiba Europe GmbH asepresident müügi- ja turunduse alal, selgitab: “Uue TL933/963 seeria teleriga jätkab Toshiba 3D tehnoloogia rakendamist oma tootearenduses. See võimaldab üha enamatel klientidel sukelduda 3D põnevasse maailma.”

3D nutitelerid VL- ja TL-seeriast ning RL- seeriast lubavad kasutada ka rakendust Toshiba Places. Toshiba online-portaal Toshiba Places on spetsiaalne rakendus, mis võimaldab olenevalt asukohamaast juurdepääsu just nutiteleritele mõeldud sisule. Näiteks saab tellida filme rakendustega AcetraxTM, MaxdomeTM ja Viewster; teleekraanile jõuavad YouTube™ ja Dailymotion’i miljonid videod; iConcerts ja Aupeo! muusika; sellised teleteenused nagu BBC iPlayer ja Euronews ning loomulikult armastatud sotsiaalvõrgustikud Facebook™ ja Twitter™. Samuti saab sirvida Rovi MediaGuide’i, mis sisaldab nii üksikasjalikku telekava kui ka taustainfot filmide ja näitlejate kohta.

Balti turu jaoks plaanib Toshiba luua rakendusele kohaliku sisu.

Andy Bass, Toshiba Europe GmbH asepresident müügi ja turunduse alal, selgitab:
“Toshiba ajakohastatud valik LED- ja LCD-telereid pakub igale tarbijale võimaluse leida just talle hinnalt ja omadustelt sobiv mudel. Samuti pakuvad meie uued telerid tänu kõrgtehnoloogiale nauditavat ja meelelahutuslikku vaatamis-kogemust.”

Kõikidel Toshiba teleritel on Active Motion & Resolution (AMR) tipptehnoloogia, mis täiustab pildikvaliteeti veelgi, eriti liikuva pildi nagu spordiülekannete ja action-filmide puhul. RL-, TL- ja VL-seeria teleritel on ka Autoview, mis pidevalt korrigeerib ekraaniseadeid olenevalt keskkonna valgustatusest, ning integreeritud USB videosalvestusfunktsioon, mis võimaldab ühendada välise kõvaketta, salvestamaks oma lemmiksaateid.

Kõik Toshiba telerid on varustatud 1-2 USB-pordi ja kuni 4 HDMI pordiga. Läbi 4xHDMI saab teleriga hõlpsalt ühendada sellised seadmed nagu mängukonsooli või Blu-ray™ mängija, et nautida videomänge ja filme suurel ekraanil.