Elektrum tõi Eestis esimesena välja kõigile elektritarbijatele mõeldud elektrinäidu mobiilirakenduse

Elektriäpp 1.jpg Elektriäpp 2.jpg

Alates käesolevast nädalast on nutitelefoni kasutajatel võimalus laadida alla uhiuus Elektriäpp, millega saab igakuiselt oma elektrinäidu edastada vähem kui 10 sekundiga arvesti juurest lahkumata. 

Hetkel on võimalik rakendust alla laadida iPhone’i kasutajatel, Androidi kasutajatele muutub uus äpp kättesaadavaks alates 11. novembrist. Kõikidele elektritarbijatele mõeldud Elektriäpp on lahutamatuks abimeheks elektrinäitude edastamisel. Elektriäpp muudab elektrinäitude edastamise võrguettevõtjale ütlemata lihtsaks sõltumata sellest, millise elektrimüüja klient ollakse või millises Eesti piirkonnas tarbija mõõtepunkti omab. Elektriäpp on mõeldud kõigile.

„Eks ole ju igasuguste kommunaalnäitude teatamine parajalt tüütu tegevus, millega tegelemine võiks alati mugavam olla. Ilmselt on pea igaühele tuttav ka olukord, kus uus kuu on juba alanud ning alles siis meenub, et elektrinäidud on jäänud teatamata. Uus Elektriäpp tuleb siinkohal elektritarbijale appi – see on kahtlusteta kõige mugavam viis elektrinäidu teatamiseks, kuna näidu teatamine toimub kohe arvesti juures ja võtab aega vähem kui 10 sekundit,“ lausus Elektrum Eesti juht Raivo Videvik.

Lisaks sellele, et uut mobiilirakendust saavad kasutada kõikide elektrimüüjate kliendid, aitab see elektritarbijatel talletada ja jälgida oma elektritarbimise ajalugu. Saadetud näidud,  tarbitud kogused, elektrienergia maksumus jäävad arhiivi ning soovi korral, tuletab Elektriäpp meelde, millal taas aeg elektrinäitusid edastada.

„Hoiame äpimaailmal igapäevaselt silma peal ning hea meel on tõdeda, et Eestis näeb ilmavalgust üks väga praktiline ja uus mobiilirakendus, mis kõigi elu oluliselt mugavamaks muudab. Elektriäpi näol on tegemist esimese ametliku elektrinäidu teatamise rakendusega Eestis, mis võimaldab iga kuu teatada elektrinäite, võrrelda erinevate kuude tarbimist ja palju muud vajalikku,” sõnas Kristina Samra, EMT teenuste kommunikatsioonijuht.

Uhiuut Elektriäppi saab tasuta alla laadida aadressilt www.elektriäpp.ee, mobiilirakenduste poest App Store, alates 11. novembrist Androidi rakenduste poest Google Play ning samuti EMT lehelt https://www.emt.ee/rakendused

Kõigi Elektriäpi allalaadijate vahel loosib EMT välja vinge tahvelarvuti Samsung Galaxy tab 3 koos ülikiire EMT 4G internetiga terveks aastaks.

Eesti esimene kõigile elektritarbijatele mõeldud elektrinäidu rakendus mobiiltelefonidele arendati Elektrum Eesti ja Mobile Digitali koostöös.