Tele2 uuendab Harjumaal võrku

Tele2 vahetab juulis ja augusti alguses Harjumaal 10 2G saatejaama uue põlvkonna seadmete vastu, mistõttu võib lühiajaliselt esineda tehnilisi tõrkeid.

Tele2 Eesti tehnikadirektor Mart Nielseni sõnul vahetab ettevõte kahe aasta jooksul Eestis kogu oma raadiovõrgu ja keskseadmed välja ning juulis ja augusti alguses uuendatakse Harjumaal 10 2G saatjat. “Oleme võrgu moderniseerimist pikalt planeerinud ja harjutanud,” ütles Nielsen ja lisas, et uued jaamad on väiksemad, energiasäästlikumad ja lihtsamini hooldatavad, mis võimaldab edaspidi soodsamat teenust pakkuda.

Tööd toimuvad hommikupoolikutel ning saatejaama vahetamisega seoses võib 1-2 tunni jooksul olla piirkonna 2G levis tõrkeid.3G side ja kõneedastus töötab korraliselt ja plaani kohaselt katavad asendatavaid saatjaid ka ajutiselt lähikonna 2G jaamad. “Siiski võib juhtuda, et tööde ajal jääb näiteks siseruumide jaoks 2G levi nõrgaks. Teavitame piirkonnas elavaid lepingulisi kliente, keda jaamauuendus võiks mõjutada, samuti vabandame võimalike ebamugavuste pärast” ütles Nielsen.

Tele2 vahetab juulis ja augusti esimeses veerandis välja Harjumaal Aruvalla, Härma, Paunküla, Järlepa, Kose, Habaja,Tuhala, Kohila ning Kiisa 2G saatejaamad.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 498 000 kliendile. Tele2 kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on ülemaailmselt 34 miljonit klienti kokku 11 riigis. Tele2 on alates asutamisest 1993. aastal astunud vastu endistele riiklikelemonopolidele ning turuliidritele. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmibörsil.