TechEd Europe 2013 konverentsile uue Windows 8 tahvelarvutiga

TechEdEurope2013Nüüd on parim aeg end kirja panna võimsale Microsofti koolituskonverentsile TechEd Europe 2013! Varajastele registreerujatele kehtib 300 EUR soodustus, kingituseks kaasneb originaalne Eesti tiimi jakk ja võimaluse osaleda viie Windows 8 tahvelarvuti Lenovo ThinkPad Tablet 2 loosis.

Kuni 22. märtsini on võimalik soetada TechEd Europe 2013 osavõtupääse soodushinnaga 1695€. Pärast kampaania lõppu on registreerumishind 1995€. Haridustöötajatele, täiskohaga õppejõududele ja tudengitele kehtib piiratud koguses akadeemiline soodushind 995€.

Auhinnamängus osalemiseks tuleb registreerida konverentsile hiljemalt 22. märtsil ja edastada osavõtukinnitus aadressile eesti@microsoft.com. Loosimises on võimalik teenida üks lisahääl, kui jagad Eneta Facebooki lehel olevat TechEdi teadet oma sõpradega ja julgustad neid osalema või kirjeldad, miks soovid ise osaleda. Windows 8 tahvelarvutite võitjad selguvad 27. märtsil Eneta Facebooki lehel.

 

Eestlaste seas on TechEd Europe olnud populaarne juba aastaid – möödunud korral külastas konverentsi üle 50 kohaliku IT-juhi, -profi, arendaja ja õppejõu. TechEd Europe on suurim meile lähedal toimuv Microsofti koolituskonverents, mis tänavu leiab aset Hispaania pealinnas Madriidis
25.-28. juunil 2013. TechEd on parim koht teadmiste täiendamiseks, uute Microsofti tehnoloogiatega tutvumiseks ja võrgustiku arendamiseks. Tutvu lähemalt kava ülesehituse ja teemadega.

 

Lisainfo kampaania ja reeglite kohta leiad www.eneta.ee/TEE13

TechEd-Europe-Keynote4454.hdr_00086_1