Tartu otsib uue kodulehe testijaid

1998.inddSeoses Tartu kodulehe uuendamisega otsib Tartu Linnavalitsus testijaid, kes annaksid tagasisidet kodulehe prototüübile ning oleksid nõus osalema testijatena ka veebi hilisemates arendusetappides.

Kodulehe uuendamist on alustatud senivalminud infoarhitektuuri ja prototüübi ülevaatamise, testimise ja kaasajastamisega. 2012. aastal koostati projekti eCitizen II abil kodulehe navigatsiooniskeem ja prototüüp, kuid siis jäi kodulehe arendamine rahapuudusel seisma. Küsitlustes, intervjuudel ja testimistel osales siis üle 400 tartlase.

Linnavalitsus loodab leida erineva kogemuse ja erineva infovajadusega testijaid, soovides kasutada vabatahtlike testijate abi ka järgmiste arendusetappide puhul. Testimissoovist saab teada anda siin: http://tartu.ee/reg/veebitestid. Testimissoovist palume teada anda hiljemalt 29. mail 2015. Oma soovi osaleda testijana võib avaldada ka hiljem, siis saame huvilisi kaasata järgmiste etappide puhul.

Tartu linna kodulehe arendustööde tegemiseks korraldas Tartu linn aprillis 2015 kaks riigihanget, mille võitsid süsteemiarhitektuuri loomiseks ja programmeerimiseks Web Expert OÜ ning kujundustööde tegemiseks Wiseman Interactive OÜ. 2014. aastal koostati ka veebistrateegia aastani 2020 ning süsteemianalüüs.

Prognoositav valmimise aeg on 2016. aasta alguses.

Lilian Lukka
Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakonna teabeteenistuse juhataja
736 1212, 516 4592

4 thoughts on “Tartu otsib uue kodulehe testijaid”

Kommenteerimine on suletud.